Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Ja cili ėshtė “armiku” i Getoar Selimit?! (Foto)

Ja cili ėshtė “armiku” i Getoar Selimit?! (Foto)
Publikuar: 25/12/15; 20:21

Kėtė e thonė vetėm jo vetėm miqtė e tij, por edhe ai vetė, kjo pėr faktin se familja e tij ka pasur njė restorant nė Kosovė. Bėhet fjalė pėr reperin Getoar Selimin, i njohur mė mirė si Geti, i cili sė fundi ishte nė qendėr tė vėmendjes pėr lidhjen me prezantuesen shqiptare, Marina Vjollca.

“Jam shumė i lidhur me artin e gatimit, lexoj shumė dhe mė pėlqen qė tė eksperimentoj nė kuzhinė”, shprehet ai.

Ushqimi mė i preferuar i Gettit ėshtė mishi i gatuar nė disa mėnyra. Nuk konsumon nė mėnyrė absolute mishin e derrit, por preferon mishin e kalit, tė gjarprit dhe tė kangurit. Nė ēdo vend qė ai udhėton preferon tė shijojė gatimet e zonės.

Marina Vjollca Getoar Selimi bashk dashuri dashni se bashku

“Nuk jam shumė i dhėnė pas perimeve, psh kur gatuaj speca tė mbushur, unė ha vetėm pjesėn brenda dhe jo specat. Speci ėshtė armiku im nė ushqim”, deklaron ai duke qeshur.

I konsumon tė gjitha ushqimet, nuk bėn dallime mjafton tė mos kenė qepė dhe hudhra se nuk u duron dot erėn.

“E vetmja qė mė ka mbetur pėr t`u gatuar ėshtė flija e Kosovės qė do shumė kohė dhe kushte, por preferoj qė ta ha sesa ta gatuaj”, thotė reperi.

Ghetto Geasy i konsumon shumė pak frutat me pėrjashtim tė kivit dhe limonit qė i ha me shumicė.

Pastat integrale, frutat e detit janė gatimet e tij mė tė preferuara dhe konsumon shumė pak bukė.

“E meta ime mė e madhe janė ėmbėlsirat. Mė joshin shumė, nuk u rezistoj dot. Mė pėlqen shumė sheqerparja, pa lėnė prapa edhe llojet e tjera. Ēdo ditė konsumoj ėmbėlsira tė rėnda mė sherbet”, citon pėr shije-n Getoari.

Ai tregon se ėshtė shumė merakli nė kuzhinė madje edhe nė shtrimin e tavolinės, por me zbukurimin e pjatės merret dikush tjetėr. Ai sheh ēdo episod tė Masterchief dhe kuzhina e preferuar ėshtė ajo italiane.


Uji ėshtė shoqėruesi i Getoarit para dhe pas koncerteve.

Repertori i Getoar Selimit pėrfshin dhjetėra hite ndėr vite dhe bashkėpunime mjaft tė gjetura. Projekti i tij mė i fundit “S`jena mo” nė bashkėpunim me pjesėtarin e “Babastars” Majk (Kastriot Rexha), pėr 4 muaj ka arritur shifrėn e 21 milionė klikimeve duke u klasifikuar nga rrjetet sociale si kėnga mė e suksesshme e vitit 2015.


Diskuto:
MuzikeSexyYjetBukuriFotoPo Flitet
23fe5fcc61c1a209544876fb4378b616 a17915568c7130dc625d1712e0a8f6c9 ec1fdb0890c64c5354f24f4c0fcbf882 d863d82f3b260f6c61fea8656383f0a6 a5163fe21f330316158294f4b906f597 d3500a914d5cea93d4d12b748121aa3c
 » Të fundit nga rubrika:
Ja dita e “lodhshme” e Bruce Willis-it :O (Foto)Eni Koēi vjen me kėngėn e re tė​ saj: “S’po t’gjej mo” (Video)Afėrdita Dreshaj: Jetoj mirė falė pagesave si modele! (Foto)Dua Lipa foto edhe nė shtrat! (Foto)Mc Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vulėn bashkojnė forcat ;) (Foto)Superfuqia e Arminė​s qė​ mund tė lexojė me sy mbyllur! (Foto)Diellza e parezistueshme nė bikini! :O (Foto)Angela Martini, imazh ngacmues pėr ditėlindje! (Foto)Morena si njė​ kėsulėkuqe nė Romė! (Foto)Rrėfimi i Vesa Lumės: Nė Shqipėri erdha pėr herė tė parė nė `97, e ndieja qė diēka... (Foto)Edhe Stupcat pjesė e serialit tė​ DigitAlb: “O Sa Mirė”! (Foto)Ja kėshtu ishte Dafina Zeqiri dikurė​! :O (Foto/Video)Upsss, Rita mbulon gjoksin me qershi! :O (Foto)+16Gold Ag zbulon tekstin e kėngės sė re pėr Ramazan!Ja klipi mė​ i ri i MC Kresha & Lyrical Son, shumė​ shpejt edhe albimin ;) (Foto/Video)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com