Ditë e enjte , 22 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Rita shpallet femra mė e bukur nė botė! (Foto)

Rita shpallet femra mė e bukur nė botė! (Foto)
Publikuar: 24/12/15; 16:14

Revista e njohur “Zoo”, e ka shpallur kėngėtaren si “Femra mė e bukur nė botė pėr 2015”, ndėrsa me foton mė tė re tė cilėn Rita e ka postuar nė llogarinė e saj nė rrjetin social “Instagram”, e ka arsyetuar kėtė titull tė fituar, trasmeton Puhia.

Pas sukseseve tė shumta muzikore, vjen edhe njė mirėnjohje tjetėr pėr kėngėtaren kosovare me famė botėrore Rita Ora. Nė tė vėrtetė, revista e njohur “Zoo”, e ka shpallur kėngėtaren si “Femra mė e bukur nė botė pėr 2015”, ndėrsa me foton mė tė re tė cilėn Rita e ka postuar nė llogarinė e saj nė rrjetin social “Instagram”, e ka arsyetuar kėtė titull tė fituar.

Pėr ēdo vit kjo revistė e njohur pėr meshkuj, pėrpilon listėn e femrave mė tė bukura nė botė dhe kėtė herė si lidere e kėsaj liste ishte pikėrisht Rita, ndėrsa siē thonė nga kjo revistė, nė kėtė vendim ka kontribuuar edhe fakti qė kėngėtarja vazhdimisht nė rrjetet sociale poston foto vėrtetė provokuese, ku ajo shihet superseksi.


Dhe nė foton e saj mė tė re tė postuar nė Instagram, ajo pozon nė njė kostum larjeje tė pazakontė, ndėrsa adhuruesit e kanė lavdėruar stilin e saj. Dhe tė kėtij mendimi ishin edhe shumė lexues tė revistės “Zoo”, duke shkruar se ajo vėrtetė duket mrekullueshėm. Nė anėn tjetėr, ėshtė zbuluar arsyeja pse Rita kishte vendosur ta padis shtėpinė e incizimit tė Jay Z-is, ‘Roc Nation’.

Mediet raportojnė se mosmarrėveshja mes tyre ishte shkaktuar nga rivalja e Ritės, Rihanna. Nuk ėshtė fshehtėsi qė Rita dhe Rihanna asnjėherė nuk kanė pasur raporte tė mira mes veti dhe tani raportohet se Rihanna ka gisht nė atė qė “Roc Nation”, nuk e ka trajtuar drejtė kėngėtaren kosovare.


Rita thuhet se ka zbuluar qė Rihanna-s i janė ofruar tė gjitha kėngėt hit para se t’i jepeshin Ritės. Pra Rihanna ka zgjedhur kėngėt e para, pastaj ēka kanė mbetur kanė shkuar pėr Ritėn. “Rihanna kurrė nuk e ka pėlqyer Ritėn dhe e ka shfrytėzuar ndikimin e saj qė ta dėmtoj Ritėn. Shkaku i saj Roc Nation nuk ėshtė angazhuar aq shumė nė promovimin e Ritės”, ka deklaruar njė burim. Tani Rita kėrkon dėmshpėrblim miliona dollarėsh nga kjo kompani.


E mrekullueshme

Nė foton e saj mė tė re tė postuar nė Instagram, ajo pozon nė njė kostum larjeje tė pazakontė, ndėrsa adhuruesit e kanė lavdėruar stilin e saj. Dhe tė kėtij mendimi ishin edhe shumė lexues tė revistės “Zoo”, duke shkruar se ajo vėrtetė duket mrekullueshėm.

Dėmtimi

“Rihanna kurrė nuk e ka pėlqyer Ritėn dhe e ka shfrytėzuar ndikimin e saj qė ta dėmtoj Ritėn. Shkaku i saj Roc kation nuk ėshtė angazhuar aq shumė nė promovimin e Ritės”, ka deklaruar njė burim. Tani Rita kėrkon dėmshpėrblim miliona dollarėsh nga kjo kompani.


Pėr ēdo vit kjo revistė e njohur pėr meshkuj, pėrpilon listėn e femrave mė tė bukura nė botė dhe kėtė herė si lidere e kėsaj liste ishte pikėrisht Rita, ndėrsa siē thonė nga kjo revistė, nė kėtė vendim ka kontribuuar edhe fakti qė kėngėtarja vazhdimisht nė rrjetet sociale poston foto vėrtetė provokuese.

Rivaliteti

Nė anėn tjetėr, ėshtė zbuluar arsyeja pse Rita kishte vendosur ta padis shtėpinė e incizimit tė Jay Z-is, ‘Roc Nation’. Mediet raportojnė se mosmarrėveshja mes tyre ishte shkaktuar nga rivalja e Ritės, Rihanna.

/Express/

Diskuto:
MuzikeSexyYjetBukuriFotoPo Flitet
23fe5fcc61c1a209544876fb4378b616 a17915568c7130dc625d1712e0a8f6c9 ec1fdb0890c64c5354f24f4c0fcbf882 d863d82f3b260f6c61fea8656383f0a6 a5163fe21f330316158294f4b906f597 d3500a914d5cea93d4d12b748121aa3c
 » Të fundit nga rubrika:
Ja dita e “lodhshme” e Bruce Willis-it :O (Foto)Eni Koēi vjen me kėngėn e re tė​ saj: “S’po t’gjej mo” (Video)Afėrdita Dreshaj: Jetoj mirė falė pagesave si modele! (Foto)Dua Lipa foto edhe nė shtrat! (Foto)Mc Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vulėn bashkojnė forcat ;) (Foto)Superfuqia e Arminė​s qė​ mund tė lexojė me sy mbyllur! (Foto)Diellza e parezistueshme nė bikini! :O (Foto)Angela Martini, imazh ngacmues pėr ditėlindje! (Foto)Morena si njė​ kėsulėkuqe nė Romė! (Foto)Rrėfimi i Vesa Lumės: Nė Shqipėri erdha pėr herė tė parė nė `97, e ndieja qė diēka... (Foto)Edhe Stupcat pjesė e serialit tė​ DigitAlb: “O Sa Mirė”! (Foto)Ja kėshtu ishte Dafina Zeqiri dikurė​! :O (Foto/Video)Upsss, Rita mbulon gjoksin me qershi! :O (Foto)+16Gold Ag zbulon tekstin e kėngės sė re pėr Ramazan!Ja klipi mė​ i ri i MC Kresha & Lyrical Son, shumė​ shpejt edhe albimin ;) (Foto/Video)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com