Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Reagon motra e Encės, pas publikimit tė fotografive tė saj! (Foto)

Reagon motra e Encės, pas publikimit tė fotografive tė saj! (Foto)
Publikuar: 23/12/15; 18:52

Motra e vogėl e kėngėtares Enca Haxhia ka reaguar pas gjithēaje qė ėshtė shkruar sot pėr tė.

Sot janė publikuar disa fotografi tė motrės 15-vjeēare tė kėngėtares Enca Haxhia.

Fotot kanė bėrė xhiron nėpėr internet, ndėrsa kjo duket se nuk i ka pėlqyer aspak Uendit.

Ajo madje ėshtė shprehur me fjalė mjaft tė ashpra pėr kėtė gjė, duke thėnė: “Mediat janė arsyeja qė Shqipėria nė vitin 2015 ėshtė ende kaq e prapambetur! ‘Mėnyra se si e ka arritur Enca famėn’ – Doni tė thoni titujt e lajmeve qė ju nxirrni pėr tė fituar bukėn e gojės? Ēdo njeri ka tė drejtėn e njė opinioni por mėnyra se ēfare zgjedhim tė besojmė dhe marim si tė mireqen ėshtė komplet individuale.”

Uendi mė tej ka thėnė: “Jeni duke treguar se jemi akoma nė njė shoqėri maskiliste dhe se njė femėr gjithmonė do tė komentohet pėr trupin e saj”.

Sa pėr “modelin qė nuk duhet ndjekur: pėr mua nuk ka model mė tė mirė se sa njė person qė ėshtė gjithmonė vetvetja, tė frymezon pėr tė ardhmen dhe tė tregon se nėse e do vėrtet diēka me pasion dhe punė, mund ta arrish. Sa pėr look-un e “ekzagjeruar”, mendoj se duhet t’iu vijė turp pėr lajmin qė jeni duke mė pėrcjell mua aka (brezit te sotėm)”.

/NOA/Puhia

Diskuto:
MuzikeSexyYjetBukuriFotoPo Flitet
23fe5fcc61c1a209544876fb4378b616 a17915568c7130dc625d1712e0a8f6c9 ec1fdb0890c64c5354f24f4c0fcbf882 d863d82f3b260f6c61fea8656383f0a6 a5163fe21f330316158294f4b906f597 d3500a914d5cea93d4d12b748121aa3c
 » Të fundit nga rubrika:
Ja dita e “lodhshme” e Bruce Willis-it :O (Foto)Eni Koēi vjen me kėngėn e re tė​ saj: “S’po t’gjej mo” (Video)Afėrdita Dreshaj: Jetoj mirė falė pagesave si modele! (Foto)Dua Lipa foto edhe nė shtrat! (Foto)Mc Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vulėn bashkojnė forcat ;) (Foto)Superfuqia e Arminė​s qė​ mund tė lexojė me sy mbyllur! (Foto)Diellza e parezistueshme nė bikini! :O (Foto)Angela Martini, imazh ngacmues pėr ditėlindje! (Foto)Morena si njė​ kėsulėkuqe nė Romė! (Foto)Rrėfimi i Vesa Lumės: Nė Shqipėri erdha pėr herė tė parė nė `97, e ndieja qė diēka... (Foto)Edhe Stupcat pjesė e serialit tė​ DigitAlb: “O Sa Mirė”! (Foto)Ja kėshtu ishte Dafina Zeqiri dikurė​! :O (Foto/Video)Upsss, Rita mbulon gjoksin me qershi! :O (Foto)+16Gold Ag zbulon tekstin e kėngės sė re pėr Ramazan!Ja klipi mė​ i ri i MC Kresha & Lyrical Son, shumė​ shpejt edhe albimin ;) (Foto/Video)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com