Ditë e enjte , 22 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Rita: Rihanna ėshtė arsyeja e padisė sė Jay Z-sė (Foto)

Rita: Rihanna ėshtė arsyeja e padisė sė Jay Z-sė (Foto)
Publikuar: 23/12/15; 18:44

Vendimi i Rita Orės pėr tė paditur studion muzikore “Roc Nation” tė kėngėtarit tė famshėm Jay Z raportohet se ėshtė nxitur pėr shkak tė “armiqėsisė” sė saj me Rihannan.

Besohet se marrėveshja e Rihannas me Jay Z ka luajtur rol tė madh qė Rita tė mos merrte trajtimin qė ka kėrkuar nga kompania.

Krijuesja e hitit “Poison” thuhet se ka kuptuar qė Rihannas i janė ofruar tė gjitha hitet para saj.

“Rihannas kurrė s’i ka pėlqyer Rita dhe e ka pėrdorur fuqinė e saj nė Roc Nation. Kjo ėshtė arsyeja kryesore pse shefat e studios nuk kanė qenė tė interesuar pėr tė promovuar Ritėn”, ka thėnė njė burim pėr “The Sun”.

“Kėngėt qė mund tė ishin pėr tė i ishin dhėnė automatikisht Rihannas, qė i ka mbajtur pėr disa muaj para se tė thoshte se nuk i do”, ka thėnė mė tutje ky burim.

Javėn e kaluar u raportua se kėngėtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Rita Ora, ka ngritur padi ndaj kėngėtarit tė famshėm amerikan Jay Z dhe studios sė tij Roc Nation pėr mungesė pėrkrahje nė karrierė.

Kėngėtarja shqiptare ka thėnė se kur kėndoi me Roc Nation nė vitin 2008, ajo ishte 18-vjeēare dhe nuk e pati pėrkrahjen e plotė tė labelit tė Jay Z.

Taking action: 'Rita's relationship with Roc Nation is irrevocably damaged', the complaint read
/Telegrafi/

Diskuto:
MuzikeSexyYjetBukuriFotoPo Flitet
23fe5fcc61c1a209544876fb4378b616 a17915568c7130dc625d1712e0a8f6c9 ec1fdb0890c64c5354f24f4c0fcbf882 d863d82f3b260f6c61fea8656383f0a6 a5163fe21f330316158294f4b906f597 d3500a914d5cea93d4d12b748121aa3c
 » Të fundit nga rubrika:
Ja dita e “lodhshme” e Bruce Willis-it :O (Foto)Eni Koēi vjen me kėngėn e re tė​ saj: “S’po t’gjej mo” (Video)Afėrdita Dreshaj: Jetoj mirė falė pagesave si modele! (Foto)Dua Lipa foto edhe nė shtrat! (Foto)Mc Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vulėn bashkojnė forcat ;) (Foto)Superfuqia e Arminė​s qė​ mund tė lexojė me sy mbyllur! (Foto)Diellza e parezistueshme nė bikini! :O (Foto)Angela Martini, imazh ngacmues pėr ditėlindje! (Foto)Morena si njė​ kėsulėkuqe nė Romė! (Foto)Rrėfimi i Vesa Lumės: Nė Shqipėri erdha pėr herė tė parė nė `97, e ndieja qė diēka... (Foto)Edhe Stupcat pjesė e serialit tė​ DigitAlb: “O Sa Mirė”! (Foto)Ja kėshtu ishte Dafina Zeqiri dikurė​! :O (Foto/Video)Upsss, Rita mbulon gjoksin me qershi! :O (Foto)+16Gold Ag zbulon tekstin e kėngės sė re pėr Ramazan!Ja klipi mė​ i ri i MC Kresha & Lyrical Son, shumė​ shpejt edhe albimin ;) (Foto/Video)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com