Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Majk thotė se “Dashnia” nuk ėshtė e kopjuar! (Foto/Video)

Majk thotė se “Dashnia” nuk ėshtė e kopjuar! (Foto/Video)
Publikuar: 23/12/15; 09:54

Nė pjesėn e dytė tė emisionit NIN nė Klan Kosova mysafir ishte fenomeni Majk. Kėngėtari ka folur rreth kėngės sė tij mė tė re “Dashni”, ēfarė komenti ka ai pėr akuzat e kopjimit si dhe pėr projektet e tij nė tė ardhmen.

Nė mes tė tjerash Majki ka treguar se pėrse ka vendosur tė ndryshojė stilin e tė kėnduarit.

Ai tha se ishte dėshira pėr eksperimente si nė stil e si nė kėngė.

“Ishte moment, kam bėrė 3 vite qė jam nė BabaStars dhe e kemi menduar shumė gjatė kėtė punė, dhe nė fund menduam se kjo ishte zgjidhja e duhur, pasi qė unė edhe mundem tė kėndojė nė kėtė mėnyrė. Nuk e kam lėnė 100% Hip-Hopin, e pėrziej atė me kėndim nė mėnyrė qė tė jetė mė ndryshe”.

Kėngėtari poashtu konfirmoi se ėshtė duke pėrgatitur disa kėngė tė reja tė cilat ende janė tė papėrfunduara por qė pritet tė dalin shumė shpejt.

E pėr akuzat qė i janė bėrė kėngėtarit se kėnga e tij e re “Dashni” ėshtė e kopjuar nga njė francez, Majki tha:

“Gjithmonė kanė gjetur diēka tek unė, nėse jo nė kėngė atėherė nė veshje, por gjithēka ēka bėnė ėshtė inspirim prej dikujt, dhe mė duhet tė them se ėshtė inspirim. Por pėrndryshe asnjė vi melodike e kėngės time nuk ėshtė e njejtė me atė tė francezit, po them ėshtė stili!”.

Ndėr tė tjera, i pyetur se a janė dy kėngėt e tij tė fundit dedikim, Majki tha:

“Nuk mund tė them se janė dedikim, por janė gjėra qė i nxjerrė muzika, ato mė japin ndjenjėn, thjesht janė tekste qė e prekin shumicėn”.

“Kėnga “Dashni” nuk ėshtė dedikim pėr askėnd”./Express/

Diskuto:
MuzikeSexyYjetBukuriFotoPo Flitet
23fe5fcc61c1a209544876fb4378b616 a17915568c7130dc625d1712e0a8f6c9 ec1fdb0890c64c5354f24f4c0fcbf882 d863d82f3b260f6c61fea8656383f0a6 a5163fe21f330316158294f4b906f597 d3500a914d5cea93d4d12b748121aa3c
 » Të fundit nga rubrika:
Ja dita e “lodhshme” e Bruce Willis-it :O (Foto)Eni Koēi vjen me kėngėn e re tė​ saj: “S’po t’gjej mo” (Video)Afėrdita Dreshaj: Jetoj mirė falė pagesave si modele! (Foto)Dua Lipa foto edhe nė shtrat! (Foto)Mc Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vulėn bashkojnė forcat ;) (Foto)Superfuqia e Arminė​s qė​ mund tė lexojė me sy mbyllur! (Foto)Diellza e parezistueshme nė bikini! :O (Foto)Angela Martini, imazh ngacmues pėr ditėlindje! (Foto)Morena si njė​ kėsulėkuqe nė Romė! (Foto)Rrėfimi i Vesa Lumės: Nė Shqipėri erdha pėr herė tė parė nė `97, e ndieja qė diēka... (Foto)Edhe Stupcat pjesė e serialit tė​ DigitAlb: “O Sa Mirė”! (Foto)Ja kėshtu ishte Dafina Zeqiri dikurė​! :O (Foto/Video)Upsss, Rita mbulon gjoksin me qershi! :O (Foto)+16Gold Ag zbulon tekstin e kėngės sė re pėr Ramazan!Ja klipi mė​ i ri i MC Kresha & Lyrical Son, shumė​ shpejt edhe albimin ;) (Foto/Video)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com