Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Gafa e Elvanės, “Daily Mail” bėn shaka me kėngėtaren! (Foto)

Gafa e Elvanės, “Daily Mail” bėn shaka me kėngėtaren! (Foto)
Publikuar: 22/12/15; 21:14

Lajmi pėr vjedhjen e fotografive dhe tė videove nė rrjetet sociale tė kėngėtares Elvana Gjata bėri bujė dhe n mediat ndėrkombėtare. Nė fakt ajo qė tėrhoqi “Daily Mail” pėr tė shkruar njė lajm pėr Elvanėn ishte njė gafė e kėngėtares, me tė cilin nė shkrim prestigjiozja britanike bėn edhe batutė.

“Kėngėtarja qė u bė e famshme nė Shqipėri falė njė talent-show bie e pre e hakerave pasi gjetėn pėrgjigjen e pyetjes sė sigurisė “Ēfarė pune do tė bėsh?”: Kėngėtare.” Ky ka qenė titulli ēuditėrisht humoristik qė i ėshtė vendosur artikullit.

Pyetja naive dhe pėrgjigja shumė e pritshme, kanė tėrhequr vėmendjen e gazetarėve britanikė qė kanė zgjedhur ta publikojnė rastin, duke dhėnė mė pas edhe detaje tė tjera tė ngjarjes. Mes tė tjerash ata kanė bėrė dhe njė pėrmbledhje tė shkurtėr tė karrierės sė Elvanės.

    Elvana Gjata realised thousands of photos and videos were downloaded     A police task force traced the breach to four schoolboy fans, aged just 15     Teenagers told police they were shocked how easy it was to hack account     Miss Gjata, 28, started her career on Albanian talent show similar to Idols

Gjithsesi falė gafės sė saj kėngėtarja shqiptare arriti tė bėhej pjesė e medias britanike. Sė fundmi ajo ra pre e sulmit tė hakerave nga gabimi i saj, duke bėrė adoleshentėt tė vidhnin fotot, videos, mesazhet qė dispononte nė adresat e ndryshme tė rrjeteve sociale, nė e-mail dhe nė celularin e saj.

/NOA/Puhia
Diskuto:
MuzikeSexyYjetBukuriFotoPo Flitet
23fe5fcc61c1a209544876fb4378b616 a17915568c7130dc625d1712e0a8f6c9 ec1fdb0890c64c5354f24f4c0fcbf882 d863d82f3b260f6c61fea8656383f0a6 a5163fe21f330316158294f4b906f597 d3500a914d5cea93d4d12b748121aa3c
 » Të fundit nga rubrika:
Ja dita e “lodhshme” e Bruce Willis-it :O (Foto)Eni Koēi vjen me kėngėn e re tė​ saj: “S’po t’gjej mo” (Video)Afėrdita Dreshaj: Jetoj mirė falė pagesave si modele! (Foto)Dua Lipa foto edhe nė shtrat! (Foto)Mc Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vulėn bashkojnė forcat ;) (Foto)Superfuqia e Arminė​s qė​ mund tė lexojė me sy mbyllur! (Foto)Diellza e parezistueshme nė bikini! :O (Foto)Angela Martini, imazh ngacmues pėr ditėlindje! (Foto)Morena si njė​ kėsulėkuqe nė Romė! (Foto)Rrėfimi i Vesa Lumės: Nė Shqipėri erdha pėr herė tė parė nė `97, e ndieja qė diēka... (Foto)Edhe Stupcat pjesė e serialit tė​ DigitAlb: “O Sa Mirė”! (Foto)Ja kėshtu ishte Dafina Zeqiri dikurė​! :O (Foto/Video)Upsss, Rita mbulon gjoksin me qershi! :O (Foto)+16Gold Ag zbulon tekstin e kėngės sė re pėr Ramazan!Ja klipi mė​ i ri i MC Kresha & Lyrical Son, shumė​ shpejt edhe albimin ;) (Foto/Video)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com