Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Asnjė pamje intime nuk u gjet nė Instagramin e Elvanės! (Foto)

Asnjė pamje intime nuk u gjet nė Instagramin e Elvanės! (Foto)
Publikuar: 22/12/15; 10:52

Katėr adoleshentė nga Librazhdi i Shqipėrisė, adhurues tė Elvana Gjatės, morėn plotsisht nė kontroll jetėn e saj virtuale pėr 3 ditė. Fiksimi pėr idhullin e tyre, bėri qė 15-vjeēarėt nė fillim tė vidhnin adresėn personale tė artistes nė Instagram.

Me tė shtėnė nė dorė profilin me gati 500 mijė ndjekės, veprimi i pare qė bėnė adoleshentėt ishte komanda “follow” e vetes sė tyre nga profili i kėngėtares. Gjatė marrjes nė pyetje nė polici, thanė se me kėrkesėn e rremė nga Elvana Gjata nė Instagram janė mburrur mė pas tek shoqėria. Natėn qė vodhėn Instagramin e Elvanės, djemtė tė cilėt studiojnė nė Tiranė, postuan njė urim nė emėr tė artistes, postim tė cilin mė pas e fshinė.

Por, adoleshentėt guxuan mė tej, kur tentuan tė futen nė iCloud-in e kėngėtares pėrmes adresės sė emailit, njė hapėsire ku kėngėtarja ruante fotografitė dhe videot e saj personale.

Fillimisht adoleshentėt kishin transferuar disa foto personale tė Elvanės nė emailin e tyre. por asgjė pėr t’u shqetėsuar sepse mė pas ata i kanė zhdukur.

“Ēfarė do tė bėhesh kur tė rritesh”, “Kėngėtare” dhe “Ku janė martuar prindėrit e tu”, nė “Tiranė”, ishin pėrgjigjet qė i dhanė ēasje 15-vjeēarėve nė informacionin personal tė artistes sė njohur shqiptare. Pyetjet e zgjedhura nga kėngėtarja Elvana Gjata pėrpara 8-vitesh pėr tė mbrojtur privatėsinė e saj nė botėn virtuale, duket se ishin ēelėsi i suksesit tė adoleshentėve, tė cilėt thuajse po realizonin ėndrrėn e tyre. Ka qenė vetė ministri Saimir Tahiri qė u interesua per hetimin e ēeshtjes, pas denoncimit tė Elvana Gjatės.


Para policisė, 15 vjeēarėt nisėn tė qajnė, kur kuptuan se situata ishte serioze. Ata i thanė policėve se nuk e dinin se kishin kryer njė vepėr penale. Mėsohet se nė telefonin e kėngėtares nuk janė gjetur materiale provokuese, apo informacione qė do t’i rrezikonin imazhin artistes. Megjithatė, nuk dihet nėse ky fakt do ndikojė tek kėngėtarja, qė t’i falė kėrcėnuesit e saj. Momentalisht ēėshtja nė fjalė ėshtė nė dorėn e prokurorisė, e cila po i ndjek nė gjendje tė lirė adoleshentėt.


/NOA/Puhia

Diskuto:
MuzikeSexyYjetBukuriFotoPo Flitet
23fe5fcc61c1a209544876fb4378b616 a17915568c7130dc625d1712e0a8f6c9 ec1fdb0890c64c5354f24f4c0fcbf882 d863d82f3b260f6c61fea8656383f0a6 a5163fe21f330316158294f4b906f597 d3500a914d5cea93d4d12b748121aa3c
 » Të fundit nga rubrika:
Ja dita e “lodhshme” e Bruce Willis-it :O (Foto)Eni Koēi vjen me kėngėn e re tė​ saj: “S’po t’gjej mo” (Video)Afėrdita Dreshaj: Jetoj mirė falė pagesave si modele! (Foto)Dua Lipa foto edhe nė shtrat! (Foto)Mc Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vulėn bashkojnė forcat ;) (Foto)Superfuqia e Arminė​s qė​ mund tė lexojė me sy mbyllur! (Foto)Diellza e parezistueshme nė bikini! :O (Foto)Angela Martini, imazh ngacmues pėr ditėlindje! (Foto)Morena si njė​ kėsulėkuqe nė Romė! (Foto)Rrėfimi i Vesa Lumės: Nė Shqipėri erdha pėr herė tė parė nė `97, e ndieja qė diēka... (Foto)Edhe Stupcat pjesė e serialit tė​ DigitAlb: “O Sa Mirė”! (Foto)Ja kėshtu ishte Dafina Zeqiri dikurė​! :O (Foto/Video)Upsss, Rita mbulon gjoksin me qershi! :O (Foto)+16Gold Ag zbulon tekstin e kėngės sė re pėr Ramazan!Ja klipi mė​ i ri i MC Kresha & Lyrical Son, shumė​ shpejt edhe albimin ;) (Foto/Video)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com