Ditë e enjte , 22 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Ekskluzive: Lirak Ēelaj zyrtarisht konfirmon lidhjen me ish-missin e Jugosllavisė! (Foto)

Ekskluzive: Lirak Ēelaj zyrtarisht konfirmon lidhjen me ish-missin e Jugosllavisė! (Foto)
Publikuar: 19/12/15; 12:26

Zėvendėsministri i Drejtėsisė, Lirak Ēelaj, pas ndarjes nga gruaja e tij, Ilire Vinca, tani publikisht ka pranuar lidhjen me ish-misin nė kohėn e Jugosllavisė, Baukida Gashi.

Ēelaj kėtė e ka bėrė nė profilin e tij nė Facebook, duke e ndėrruar statusin martesor.

Shefi i grupit tė kėshilltarėve tė PDK’sė nė Kuvendin Komunal, Lirak Ēelaj, nė verėn e kėtij viti ėshtė ndarė nga aktorja, Ilire Vinca.

Por atėkohė ai nuk ka dhėnė detaje se mė kė ishte lidhur. Ishte thėnė se ishte lidhur me miss pėrcjelljen e parė tė ish- Jugosllavisė, Baukida Gashi, por asgjė nga Ēelaj.

E lidhja mes Baukidės dhe Lirakut ėshtė zyrtarizuar mbrėmė. Liraku e ndėrroi statusin martesor duke e konfirmuar lidhjen me Baukida Gashin.


Pėr lajmin e ndarjes sė tij nga Ilire Vinca ai kishte akuzuar Vetėvendosjen dhe Shpend Ahmetin.

“Lajmin e ka plasuar Vetėvendosja, ėshtė e vėrtet qė unė jam divorcuar jam nda dhe nuk e mbaj fshehtė atė punė dhe nuk kam ndonjė tendencė. Arsyeja qė po jepet nė pėr media ėshtė e pandershme, unė e di saktė qė kėtė ėshtė duke e bėrė Shpend Ahmeti me tendencė qė tė mė njollos dhe tė mė diskreditoj”, ka thėnė Ēelaj./Telegrafi/

Diskuto:
FilmSexyYjetPo Flitet
bae9023301664a3ea829a63c67d6f882 a17915568c7130dc625d1712e0a8f6c9 ec1fdb0890c64c5354f24f4c0fcbf882 d3500a914d5cea93d4d12b748121aa3c
 » Të fundit nga rubrika:
Ja dita e “lodhshme” e Bruce Willis-it :O (Foto)Eni Koēi vjen me kėngėn e re tė​ saj: “S’po t’gjej mo” (Video)Afėrdita Dreshaj: Jetoj mirė falė pagesave si modele! (Foto)Dua Lipa foto edhe nė shtrat! (Foto)Mc Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vulėn bashkojnė forcat ;) (Foto)Superfuqia e Arminė​s qė​ mund tė lexojė me sy mbyllur! (Foto)Diellza e parezistueshme nė bikini! :O (Foto)Angela Martini, imazh ngacmues pėr ditėlindje! (Foto)Morena si njė​ kėsulėkuqe nė Romė! (Foto)Rrėfimi i Vesa Lumės: Nė Shqipėri erdha pėr herė tė parė nė `97, e ndieja qė diēka... (Foto)Edhe Stupcat pjesė e serialit tė​ DigitAlb: “O Sa Mirė”! (Foto)Ja kėshtu ishte Dafina Zeqiri dikurė​! :O (Foto/Video)Upsss, Rita mbulon gjoksin me qershi! :O (Foto)+16Gold Ag zbulon tekstin e kėngės sė re pėr Ramazan!Ja klipi mė​ i ri i MC Kresha & Lyrical Son, shumė​ shpejt edhe albimin ;) (Foto/Video)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com