Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Ledion Liēo shfrytėzon rastin, bėhet drejtor i Top Channel? (Foto)

Ledion Liēo shfrytėzon rastin, bėhet drejtor i Top Channel? (Foto)
Publikuar: 18/12/15; 21:08

Me ikjen e drejtuesit kryesor, duket se i ėshtė hapur rrugė promovimit tė miqve tė afėrt tė trashėgimtarėve.

Dy janė emrat kryesorė qė u lakuan jo vetėm nė media, por edhe korridoreve tė Top Channel, si kandidatėt qė kanė marrė pėrsipėr ringritjen e Top Channel. I dashuri i Sarės, Ledioni dhe regjisori i Top Fest, afėr me Lori Hoxhėn, dhe Ardit Roshi.

Djemtė, kanė shfaqur hapur ambicien pėr tė drejtuar televizionin, i cili po pėrjeton njė situatė jo tė mirė, referuar edhe shifrave tė audiencės.


Sjelljet prej drejtori tė Ledionit janė vėnė re dhe nė organizimin e fundit kur Top Channel promovoi ambientet e reja, e po ashtu, 29-vjeēari nuk ka kursyer tonet e forta kritike kundėr prodhimeve aktuale, tė cilat thuhet se i ka transmetuar deri nė mbledhjet e bordit. Nga ana tjetėr, Ardit Roshi duket mė i tėrhequr.

Pavarėsisht mbylljes sė emisionit tė tij Pop Channel, 30-vjeēari siē duket ka punuar fort pėr t’u gjendur papritur nė krah tė Lori Hoxhės, duke fituar pozicionin e tė preferuarit tė trashėgimtares, miqėsi e cila me gjasė do tė shpėrblehet nė momentin e duhur.

/NOA/Puhia

Diskuto:
YjetSexyNudoFoto
ec1fdb0890c64c5354f24f4c0fcbf882 a17915568c7130dc625d1712e0a8f6c9 f05fbfe8caedd804090d17b7d1dda440 a5163fe21f330316158294f4b906f597
 » Të fundit nga rubrika:
Ja dita e “lodhshme” e Bruce Willis-it :O (Foto)Eni Koēi vjen me kėngėn e re tė​ saj: “S’po t’gjej mo” (Video)Afėrdita Dreshaj: Jetoj mirė falė pagesave si modele! (Foto)Dua Lipa foto edhe nė shtrat! (Foto)Mc Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vulėn bashkojnė forcat ;) (Foto)Superfuqia e Arminė​s qė​ mund tė lexojė me sy mbyllur! (Foto)Diellza e parezistueshme nė bikini! :O (Foto)Angela Martini, imazh ngacmues pėr ditėlindje! (Foto)Morena si njė​ kėsulėkuqe nė Romė! (Foto)Rrėfimi i Vesa Lumės: Nė Shqipėri erdha pėr herė tė parė nė `97, e ndieja qė diēka... (Foto)Edhe Stupcat pjesė e serialit tė​ DigitAlb: “O Sa Mirė”! (Foto)Ja kėshtu ishte Dafina Zeqiri dikurė​! :O (Foto/Video)Upsss, Rita mbulon gjoksin me qershi! :O (Foto)+16Gold Ag zbulon tekstin e kėngės sė re pėr Ramazan!Ja klipi mė​ i ri i MC Kresha & Lyrical Son, shumė​ shpejt edhe albimin ;) (Foto/Video)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com