Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ “Engjėjt” sfiduan tė ftohtin e Romės! :O (Foto)

“Engjėjt” sfiduan tė ftohtin e Romės! :O (Foto)
Publikuar: 10/12/15; 09:31

“Engjėjt” e “Victoria Secret” kanė sfiduar tė ftohtin duke e kthyer kryeqytetin italian nė shfaqje mode nė reklamen e tyre mė tė re pėr festat e fundvitit.

“Engjėjt”, mes tyre edhe Behati Prinsloo, Lily Aldridge, Martha Hunt, Jasmine Tookes dhe Taylor Hill, shfaqen pėrpara kamerės vetėm me tė brendshme.

Pavarėsisht se shumicėn e kohės ato e kalojnė nė vende me klimė tropikale, vajzat ia kanė dalė shumė mirė qė tė realizojnė edhe reklamėn e festave nė Romė, nė disa prej atraksioneve tė kryeqytetit italian.

Cool party: The only people more naked than the angels are these statues

Pėr herė tė parė reklama ėshtė prezantuar nė eventin e “Victoria Secret”, por ėshtė publikuar pėr tė martėn nė mbrėmje, natė kur ėshtė shfaqur i gjithė eventi nė televizion.

Chill out: The Victoria's Secret angels braved a snow-riddled Rome wearing just bra and knickers as the holiday commercial debuted on Tuesday night

Let's kick some ice: In it the so-called angels parade around a frozen, snow-gripped Rome in their unmentionables without so much as flinching

Ice to meet you: Several of the 15 current angels, including Behati Prinsloo, Lily Aldridge, Martha Hunt, Jasmine Tookes and Taylor Hill march around the frigid Italian capital in bras, knickers and little else besides

Best served cold: Despite baring perfect tans that suggest they spend much of their time in tropical climes, the ladies do not even suffer a solitary goosebump

Tonight's forecast: Indoors, the girls are no safer from the unrelenting effects of the ubiquitous weather system either.

Hair-raising: Each of girls is billowed about relentlessly by gale-force winds, as countless fans off-screen mercilessly toss their hair to add that extra few milliliters of volume hairspray just can't generate

All I want for Christmas: 'The greatest gift of all is the gift of love,' the add concludes, before closing on the lingerie-maker's logo, presumably the second greatest gift of all

Behind door number one: Clearly not every angel is up for the task, with noticeable absences among some of the higher profile newcomers, such as Kendall Jenner and Gigi Hadid.

Diskuto:
YjetSexyNudoBukuriModeFoto
ec1fdb0890c64c5354f24f4c0fcbf882 a17915568c7130dc625d1712e0a8f6c9 f05fbfe8caedd804090d17b7d1dda440 d863d82f3b260f6c61fea8656383f0a6 650be61892bf690026089544abbd9d26 a5163fe21f330316158294f4b906f597
 » Të fundit nga rubrika:
Ja dita e “lodhshme” e Bruce Willis-it :O (Foto)Eni Koēi vjen me kėngėn e re tė​ saj: “S’po t’gjej mo” (Video)Afėrdita Dreshaj: Jetoj mirė falė pagesave si modele! (Foto)Dua Lipa foto edhe nė shtrat! (Foto)Mc Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vulėn bashkojnė forcat ;) (Foto)Superfuqia e Arminė​s qė​ mund tė lexojė me sy mbyllur! (Foto)Diellza e parezistueshme nė bikini! :O (Foto)Angela Martini, imazh ngacmues pėr ditėlindje! (Foto)Morena si njė​ kėsulėkuqe nė Romė! (Foto)Rrėfimi i Vesa Lumės: Nė Shqipėri erdha pėr herė tė parė nė `97, e ndieja qė diēka... (Foto)Edhe Stupcat pjesė e serialit tė​ DigitAlb: “O Sa Mirė”! (Foto)Ja kėshtu ishte Dafina Zeqiri dikurė​! :O (Foto/Video)Upsss, Rita mbulon gjoksin me qershi! :O (Foto)+16Gold Ag zbulon tekstin e kėngės sė re pėr Ramazan!Ja klipi mė​ i ri i MC Kresha & Lyrical Son, shumė​ shpejt edhe albimin ;) (Foto/Video)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com