Ditë e enjte , 22 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Miranda​ Kerr, shfaqė “asetet” pėr revisten “Love”! (Video)

Miranda​ Kerr, shfaqė “asetet” pėr revisten “Love”! (Video)
Publikuar: 10/12/15; 09:27

Miranda Kerr ėshtė shfaqur mahnitėse nė videon e revistės “Love” pėr promovimin e kalendarit tė 2016-s. Bukuroshja 32-vjeēare kėrcen vetėm me tė brendshme dhe me flokėt lėshuar, duke vėnė nė pah “asetet” e saj.

Videot pėr ardhjen e kalendarit tė 2016-s kanė filluar nga data 1 dhjetor, duke arritur gjysmė milion shikime brenda vetėm 48 orėve ku u paraqit Kendall Jenner e veshur si peshkaqen.

Ajo ėshtė pasuar nga mikja e ngushtė Gigi Hadid, Pamela Anderson, Irina Shayk, Caroline Flack dhe Immy Waterhouse nė javėn e parė tė dhjetorit.

Kris Jenner bėri njė paraqtije interesante nė pishinė tė hėnėn, ndėrsa u pasua nga Emily Ratajkowski ditėn e ardhshme.

Por, ende nuk keni parė asgjė, pasi deri nė fund do tė mund tė ndiqni edhe videot e yjeve si Abbey Clancy, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Ashley Graham, Bella Hadid apo edhe Cara Delevingne.

Wow thing: Preening against a baby pink backdrop, she showed off her gym honed figure in her sexy lingerie

Take your stockings off! Miranda Kerr made sure she made quite an impression when she appeared in a video for the ninth day of LOVE magazine's festive advent calendar

Cooling down: The model shows off a serious amount of cleavage as she enjoyed a leisurely swim

Just got out of bed: She sported sexy tousled hair as she pouted for the camera

Adding: 'It is now it is this mammoth project featuring some of the sexiest girls, stars and boys in fashion, and had a whopping 7.5 million hits last December'

A-list: There's more fun to come, with Abbey Clancy, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Ashley Graham, Bella Hadid and Cara Delevingne also set to star in new films throughout the month

Katie Grand, Editor-in-Chief, LOVE Magazine said: 'LOVE video advent is now in its fifth year, it started as a fun project including Neville Jacobs and my dear departed rabbit Clara'

Diskuto:
YjetSexyNudoBukuriModeFoto
ec1fdb0890c64c5354f24f4c0fcbf882 a17915568c7130dc625d1712e0a8f6c9 f05fbfe8caedd804090d17b7d1dda440 d863d82f3b260f6c61fea8656383f0a6 650be61892bf690026089544abbd9d26 a5163fe21f330316158294f4b906f597
 » Të fundit nga rubrika:
Ja dita e “lodhshme” e Bruce Willis-it :O (Foto)Eni Koēi vjen me kėngėn e re tė​ saj: “S’po t’gjej mo” (Video)Afėrdita Dreshaj: Jetoj mirė falė pagesave si modele! (Foto)Dua Lipa foto edhe nė shtrat! (Foto)Mc Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vulėn bashkojnė forcat ;) (Foto)Superfuqia e Arminė​s qė​ mund tė lexojė me sy mbyllur! (Foto)Diellza e parezistueshme nė bikini! :O (Foto)Angela Martini, imazh ngacmues pėr ditėlindje! (Foto)Morena si njė​ kėsulėkuqe nė Romė! (Foto)Rrėfimi i Vesa Lumės: Nė Shqipėri erdha pėr herė tė parė nė `97, e ndieja qė diēka... (Foto)Edhe Stupcat pjesė e serialit tė​ DigitAlb: “O Sa Mirė”! (Foto)Ja kėshtu ishte Dafina Zeqiri dikurė​! :O (Foto/Video)Upsss, Rita mbulon gjoksin me qershi! :O (Foto)+16Gold Ag zbulon tekstin e kėngės sė re pėr Ramazan!Ja klipi mė​ i ri i MC Kresha & Lyrical Son, shumė​ shpejt edhe albimin ;) (Foto/Video)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com