Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Modelja shqiptare qė lėndohet nga lajmet e pa-vėrteta! (Foto)

Modelja shqiptare qė lėndohet nga lajmet e pa-vėrteta! (Foto)
Publikuar: 07/12/15; 10:41

Aurela Hoxha thotė se lėndohet lehtė nga spekulimet e tepruara nė media dhe se nuk meriton qė pėr tė tė shkruhet diēka qė nuk ėshtė e vėrtetė.

“E kam thėnė gjithmonė qė unė si natyrė lėndohem shumė shpejt. Ka ndodhur qė nga njė koment dashakeq edhe nė rrjetet sociale, kam ndenjur gjithė natėn pa gjumė. Normalisht qė edhe pa lajmet e vėrteta, sigurisht qė jam ndier keq. Unė e di sesi funksionon, por kurrė nuk kam abuzuar me jetėn time, kam njė jetė shumė familjare, jetoj me familjen, kam pranė miqtė e mi dhe nuk mendoj se e meritoj tė bėhet lajm, kur nuk ka asgjė tė vėrtetė”.

aurela1

Prezantuesja dhe modelja mendon se bukuria ėshtė njė aset shtesė pėr tė pasur sukses. “Bukuria ndihmon secilin prej nesh, sidomos nė ekran, pasi ėshtė normale qė paraqitja ėshtė e rėndėsishme. Por mendoj se nuk ėshtė gjithēka, unė kam punuar shumė fort, kam pasur shumė vullnet, kėmbėngulje, orė tė gjata pune. Nuk kam arritur gjithēka vetėm falė bukurisė, edhe pse kujdesem pėr veten time, karrierėn e kam ndėrtuar me shumė mund dhe shumė punė”.

aurela

Duke komentuar shkrimet pas divorcit tė saj, Aurela shprehet: “Jam pėrpjekur mos ti lexoj. Ajo qė mė ka lėnduar ėshtė qė ėshtė folur pėr rrėfime, sikur unė kam folur, por nė fakt unė kam vendosur tė mos flas”.

Gjatė intervistės pėr Bluetooth, ajo ka thėnė se nuk mendon se ka njė rivale dhe nuk ėshtė xheloze pėr sukseset e tė tjerėve. “Jo, nuk ndjehem kėshtu, sepse mendoj se ka vend pėr tė gjithė. Secilin nga ne e kėrkon tregu, e kėrkon vetė publiku. Nuk kam qenė kurrė xheloze apo tė kem ndier rivalitet”.

aurela

aurela-grid

AurelaHoxha

aurela-hoxha2

/NOA/Puhia
Diskuto:
YjetSexyNudoBukuriModeFoto
ec1fdb0890c64c5354f24f4c0fcbf882 a17915568c7130dc625d1712e0a8f6c9 f05fbfe8caedd804090d17b7d1dda440 d863d82f3b260f6c61fea8656383f0a6 650be61892bf690026089544abbd9d26 a5163fe21f330316158294f4b906f597
 » Të fundit nga rubrika:
Ja dita e “lodhshme” e Bruce Willis-it :O (Foto)Eni Koēi vjen me kėngėn e re tė​ saj: “S’po t’gjej mo” (Video)Afėrdita Dreshaj: Jetoj mirė falė pagesave si modele! (Foto)Dua Lipa foto edhe nė shtrat! (Foto)Mc Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vulėn bashkojnė forcat ;) (Foto)Superfuqia e Arminė​s qė​ mund tė lexojė me sy mbyllur! (Foto)Diellza e parezistueshme nė bikini! :O (Foto)Angela Martini, imazh ngacmues pėr ditėlindje! (Foto)Morena si njė​ kėsulėkuqe nė Romė! (Foto)Rrėfimi i Vesa Lumės: Nė Shqipėri erdha pėr herė tė parė nė `97, e ndieja qė diēka... (Foto)Edhe Stupcat pjesė e serialit tė​ DigitAlb: “O Sa Mirė”! (Foto)Ja kėshtu ishte Dafina Zeqiri dikurė​! :O (Foto/Video)Upsss, Rita mbulon gjoksin me qershi! :O (Foto)+16Gold Ag zbulon tekstin e kėngės sė re pėr Ramazan!Ja klipi mė​ i ri i MC Kresha & Lyrical Son, shumė​ shpejt edhe albimin ;) (Foto/Video)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com