Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Ja kush ėshtė ēifti mė i pėrkryer i viti?! (Foto)

Ja kush ėshtė ēifti mė i pėrkryer i viti?! (Foto)
Publikuar: 26/11/15; 11:01

Ēifte tė bukur kanė qenė nė qendėr tė mediave pėrgjatė gjithė vitit, qė nga lidhjet e deri tek fejesat dhe martesat e tyre, tė cilat janė bėrė pjesė e tė gjitha portaleve online.

Disa prej ēifteve tė njohur, duke pėrfshirė tė famshmit e Hollywood-it si Angelina Jolie dhe Brad Pitt, nuk kanė reshtur sė treguari dashurinė e tyre, me gjithė ulje-ngritjet apo edhe hamendėsimet pėr krizė martesore.

Por edhe ēifti qė u bėnė prindėr pėr herė tė parė Jessica Biel dhe Justin Timberlake nuk kanė shpėtuar pa u bėrė pjesė e kėsaj liste.

Tė tjera ēifte tė famshme qė kanė tėrhequr vėmendje pėrgjatė kėtij viti kanė qenė edhe Jennifer Aniston dhe Justin Theroux, Joe Manganiello dhe Sofia Vergara, me dasmėn madhėshtore tė disa ditėve mė parė. Shikoni listėn e mėposhtme pėr tė parė cili prej kėtyre ēifteve meriton tė jetė mė i kėndshėm.

Brad Pitt dhe Angelina Jolie

pit 1

Justin Timberlake dhe Jessica Biel

pit 2

Sofia Vergara dhe Joe Manganiello

pit 3

Justin Theroux dhe Jennifer Aniston

pit 4

Taylor Swift dhe Calvin Harris

pit 5

Lady Gaga dhe Taylor Kinney

pit 6

Diskuto:
Po FlitetLifestyleFoto
d3500a914d5cea93d4d12b748121aa3c 1efd5a4cb7e8b445ad239f0226526c5f a5163fe21f330316158294f4b906f597
 » Të fundit nga rubrika:
Ja dita e “lodhshme” e Bruce Willis-it :O (Foto)Eni Koēi vjen me kėngėn e re tė​ saj: “S’po t’gjej mo” (Video)Afėrdita Dreshaj: Jetoj mirė falė pagesave si modele! (Foto)Dua Lipa foto edhe nė shtrat! (Foto)Mc Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vulėn bashkojnė forcat ;) (Foto)Superfuqia e Arminė​s qė​ mund tė lexojė me sy mbyllur! (Foto)Diellza e parezistueshme nė bikini! :O (Foto)Angela Martini, imazh ngacmues pėr ditėlindje! (Foto)Morena si njė​ kėsulėkuqe nė Romė! (Foto)Rrėfimi i Vesa Lumės: Nė Shqipėri erdha pėr herė tė parė nė `97, e ndieja qė diēka... (Foto)Edhe Stupcat pjesė e serialit tė​ DigitAlb: “O Sa Mirė”! (Foto)Ja kėshtu ishte Dafina Zeqiri dikurė​! :O (Foto/Video)Upsss, Rita mbulon gjoksin me qershi! :O (Foto)+16Gold Ag zbulon tekstin e kėngės sė re pėr Ramazan!Ja klipi mė​ i ri i MC Kresha & Lyrical Son, shumė​ shpejt edhe albimin ;) (Foto/Video)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com