Ditë e enjte , 22 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Will Smith dhe Jada, tregojnė sekretin pėr njė martesė tė lumtur?

Will Smith dhe Jada, tregojnė sekretin pėr njė martesė tė lumtur?
Publikuar: 25/11/15; 23:21

Will dhe Jada Smith, tė martuar prej 20 vitesh, janė njė ndėr ēiftet mė tė dashur tė Hollivudit. Por nėse e keni pyetur ndonjėherė vetėn se kush ėshtė sekreti i kėsaj martese tė lumtur, pėrgjigjja vjen nga vetė Will Smith.

“Kemi 20 vjet tė martuar dhe e kemi pyetur veten se kush ėshtė nė fakt sekreti i martesės, dhe sinqerisht mund t’ju them se nuk duhet tė heqėsh dorė”, u shpreh aktori 47-vjeēar nė premirėn e filmit tė tij “Concussion”, teksa shoqėrohej nga bashkėshortja Jada.

“Nuk mund tė presėsh qė gjithēka tė jetė e thjeshtė. Martesa ndonjėherė ėshtė e vėshtirė, rraskapitėse dhe torturuese, por ne sėrish nuk kemi hequr dorė prej saj,” tha Smith, duke mohuar zėrat pėr njė divorc tė mundshėm tė ēiftit.

“Nėse po mė kėrkoni njė sekret mund t’ju them se ne asnjėherė nuk e kemi pėrzier punėn me marrėdhėnien tonė. Kemi punuar secili individualisht dhe i kemi zgjidhur problemet me vetėn fillimisht.”

Will dhe Jada u martuan nė dhjetor tė 1997 dhe kanė dy fėmijė, djalin Jaden Smith, 17 vjeē, dhe vajzėn Willow Smith, 15 vjeē. Will ka edhe njė djalė 23-vjeēar, Trey Smith nga martesa e tij e parė me Sheree Zampino.

/TCH/Puhia

Diskuto:
FilmSexyYjetFotoPo Flitet
bae9023301664a3ea829a63c67d6f882 a17915568c7130dc625d1712e0a8f6c9 ec1fdb0890c64c5354f24f4c0fcbf882 a5163fe21f330316158294f4b906f597 d3500a914d5cea93d4d12b748121aa3c
 » Të fundit nga rubrika:
Ja dita e “lodhshme” e Bruce Willis-it :O (Foto)Eni Koēi vjen me kėngėn e re tė​ saj: “S’po t’gjej mo” (Video)Afėrdita Dreshaj: Jetoj mirė falė pagesave si modele! (Foto)Dua Lipa foto edhe nė shtrat! (Foto)Mc Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vulėn bashkojnė forcat ;) (Foto)Superfuqia e Arminė​s qė​ mund tė lexojė me sy mbyllur! (Foto)Diellza e parezistueshme nė bikini! :O (Foto)Angela Martini, imazh ngacmues pėr ditėlindje! (Foto)Morena si njė​ kėsulėkuqe nė Romė! (Foto)Rrėfimi i Vesa Lumės: Nė Shqipėri erdha pėr herė tė parė nė `97, e ndieja qė diēka... (Foto)Edhe Stupcat pjesė e serialit tė​ DigitAlb: “O Sa Mirė”! (Foto)Ja kėshtu ishte Dafina Zeqiri dikurė​! :O (Foto/Video)Upsss, Rita mbulon gjoksin me qershi! :O (Foto)+16Gold Ag zbulon tekstin e kėngės sė re pėr Ramazan!Ja klipi mė​ i ri i MC Kresha & Lyrical Son, shumė​ shpejt edhe albimin ;) (Foto/Video)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com