Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ “Spectre” po ndjek suksesin e “Skyfall”! (Foto/Video)

“Spectre” po ndjek suksesin e “Skyfall”! (Foto/Video)
Publikuar: 09/11/15; 21:00

“Spectre”, filmi mė i ri i sagės sė agjentit mė tė famshėm tė ekranit, James Bond, duket i destinuar tė ndjekė suksesin e paraardhėsit “Skyfall”.

Me 1.1 miliard dollarėt e nxjerrė prej tij, “Skyfall nuk i zhgėnjeu aspak pritshmėritė, por edhe “Fantazma” duket se po ecėn nė tė njėjtat hapa. Edhe pse nuk ishte nė nivelin e debutimit tė “Skyfall”, aventura e re e ‘007’ dominoi kėtė fundjavė nė ‘box office’, duke u renditur nė krye tė listės sė fitimeve me 73 milionė dollarė.

“Spectre” i regjisorit tė njohur Sam Mendes, e vendos agjentin sekret britanik pėrballė fantazmave tė sė kaluarės.

“Skyfall” e la dramėn tė hapur: Bondi, i interpretuar nga Daniel Craig e pa shtėpinė prindėrore t’i shkatėrrohej dhe eproren “M” tė vritej. Ēfarė ndodh nė filmin e ri: agjenti kėtė herė do tė kalojė nė ilegalitet, si mėnyra e vetme pėr tė rėnė nė gjurmėt e kreut tė organizatės sė errėt me emrin “Spectre”.

Nuk mund tė mungonin padyshim edhe bukuroshet nė krahun e agjentit, jo vetėm tmerrėsisht tė zotė, por edhe shumė joshės: e bija e njė rivali tė vjetėr, Madeleine Swann, e interpretuar nga aktorja franceze Lea Seydoux, me tė cilėn arrin tė depėrtojnė radhėt e grupimit tė mistershėm, dhe Dona Lucia, e veja e njė mafiozi, e luajtur nga Monica Bellucci.

“Spectre” nuk mbetet pas filmave tė mėhershėm tė James Bondit, pėr sa i takon skenave tė aksionit, tė cilave dozėn e admirimit nga publiku ia shton dhe fakti qė janė tė gjitha reale: Craig ėshtė ngjitur vėrtet nė ēatitė e godinave tė qytetit Meksiko, me helikopterė tė vėrtetė qė fluturojnė mbi kokėn e tij, ndėrsa pėr skenėn e festivalit nė rrugė u angazhuan mbi 1.000 personazhe me kostume tė veēanta./TCH/Puhia

Diskuto:
FilmSexyYjetBukuriFotoPo Flitet
bae9023301664a3ea829a63c67d6f882 a17915568c7130dc625d1712e0a8f6c9 ec1fdb0890c64c5354f24f4c0fcbf882 d863d82f3b260f6c61fea8656383f0a6 a5163fe21f330316158294f4b906f597 d3500a914d5cea93d4d12b748121aa3c
 » Të fundit nga rubrika:
Ja dita e “lodhshme” e Bruce Willis-it :O (Foto)Eni Koēi vjen me kėngėn e re tė​ saj: “S’po t’gjej mo” (Video)Afėrdita Dreshaj: Jetoj mirė falė pagesave si modele! (Foto)Dua Lipa foto edhe nė shtrat! (Foto)Mc Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vulėn bashkojnė forcat ;) (Foto)Superfuqia e Arminė​s qė​ mund tė lexojė me sy mbyllur! (Foto)Diellza e parezistueshme nė bikini! :O (Foto)Angela Martini, imazh ngacmues pėr ditėlindje! (Foto)Morena si njė​ kėsulėkuqe nė Romė! (Foto)Rrėfimi i Vesa Lumės: Nė Shqipėri erdha pėr herė tė parė nė `97, e ndieja qė diēka... (Foto)Edhe Stupcat pjesė e serialit tė​ DigitAlb: “O Sa Mirė”! (Foto)Ja kėshtu ishte Dafina Zeqiri dikurė​! :O (Foto/Video)Upsss, Rita mbulon gjoksin me qershi! :O (Foto)+16Gold Ag zbulon tekstin e kėngės sė re pėr Ramazan!Ja klipi mė​ i ri i MC Kresha & Lyrical Son, shumė​ shpejt edhe albimin ;) (Foto/Video)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com