Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

VIP \ Afėrdita Paqarada jep detaje pėr koleksionin e ri (Video)

Afėrdita Paqarada jep detaje pėr koleksionin e ri (Video)
Publikuar: 27/08/15; 11:54

Kreatorja e njohur kosovare Afėrdita Paqarada ėshtė gati pėr tė sjellė koleksionin e saj tė radhės, i cili mban titullin “Arba”, pėr tė cilin ka treguar detaje ekskluzivisht pėr emisionin “Express” tė KTV-sė.

Kreatorja ka bėrė tė ditur se me motivin mė tė madh e ka emėruar kėtė koleksion “ARBA”, pasi qė fustanet pėrcjellin mesazhe tė forta akronimi si: A-Admirueshėm, R- Romantike, B-Bukur dhe A-Artistike.

Afėrdita Paqarada mbi Jahte (Foto)

Vajza e saj, Arba, po ashtu ka vizatuar skicat e fustaneve qė ka realizuar tanimė Paqarada. Fustanet janė dizajne tė duhura pėr mbrėmje glamuri, tapet tė kuq dhe ngjarje tė ngjashme.

Ky aktivitet pasqyron njė nga aktivitetet e radhės tė organizuara nga ajo nė tė mirė tė komunitetit.

Paqarada ka thėnė se duke qenė se nga tė dhėnat e fundit zyrtare tė QKUK-sė, numri i fėmijėve tė ekzaminuar me kancer ėshtė nė rritje nė vendin tonė dhe kėshtu ajo ka shfrytėzuar arritjen e saj profesionale pėr tė sensibilizuar popullatėn nė ngritjen e vetėdijes, me qėllim tė ekzaminimit tė hershėm tė fėmijėve tė prekur nga sėmundja e kancerit.

Si rrjedhojė, tė ardhurat do tė shkojnė pėr bamirėsi. Fustanet do tė jenė nė shitje nga 1 shtatori nė dyqanin 4G nė Prishtinė, derisa pagesat mund tė realizohen online dhe me para tė gatshme nė llogarinė rrjedhėse BKT, e cila do tė bėhet publike.

Ēmimet sillen nga 100 deri nė 300 euro, njė shumė e cila tregon modesti nė raport me investimin kreativ, teknik dhe nė materiale.

Shuma e grumbulluar do tė dėrgohet nė repartin e hematologjisė dhe onkologjisė nė Klinikėn e Pediatrisė, nė QKUK.

Afėrdita ėshtė shprehur se kauza humanitare ėshtė njė nga ndjesitė mė tė posaēme personale, “ėshtė diēka qė mė mbush shpirtin, mbėshtetja e fėmijėve tė vendit tim”.

Koleksioni pėrmban gjithsej 40 fustane, derisa prezantimi i tij do tė bėhet mė 31 gusht nė Aeroportin Ndėrkombėtar tė Prishtinės.

Ndryshe, imazh i foto sesionit tė koleksionit “Arba” ėshtė aktorja Ema Uka, prezenca e sė cilės, sipas Paqaradės, i ka dhėnė njė mbėshtetje tė madhe kauzės.

Diskuto:
YjetModeSexyStiliFoto
ec1fdb0890c64c5354f24f4c0fcbf882 650be61892bf690026089544abbd9d26 a17915568c7130dc625d1712e0a8f6c9 47ab482a550cf7a34a07bc9f11550e3e a5163fe21f330316158294f4b906f597
 » Të fundit nga rubrika:
Ja dita e “lodhshme” e Bruce Willis-it :O (Foto)Eni Koēi vjen me kėngėn e re tė​ saj: “S’po t’gjej mo” (Video)Afėrdita Dreshaj: Jetoj mirė falė pagesave si modele! (Foto)Dua Lipa foto edhe nė shtrat! (Foto)Mc Kresha, Lyrical Son dhe Ledri Vulėn bashkojnė forcat ;) (Foto)Superfuqia e Arminė​s qė​ mund tė lexojė me sy mbyllur! (Foto)Diellza e parezistueshme nė bikini! :O (Foto)Angela Martini, imazh ngacmues pėr ditėlindje! (Foto)Morena si njė​ kėsulėkuqe nė Romė! (Foto)Rrėfimi i Vesa Lumės: Nė Shqipėri erdha pėr herė tė parė nė `97, e ndieja qė diēka... (Foto)Edhe Stupcat pjesė e serialit tė​ DigitAlb: “O Sa Mirė”! (Foto)Ja kėshtu ishte Dafina Zeqiri dikurė​! :O (Foto/Video)Upsss, Rita mbulon gjoksin me qershi! :O (Foto)+16Gold Ag zbulon tekstin e kėngės sė re pėr Ramazan!Ja klipi mė​ i ri i MC Kresha & Lyrical Son, shumė​ shpejt edhe albimin ;) (Foto/Video)

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com