Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Tė keni zyrėn mė​ mes tė pyllit! (Foto)

Tė keni zyrėn mė​ mes tė pyllit! (Foto)
Publikuar: 13/04/16; 10:32

Nė njė pyll nė periferi tė Madridit ėshtė ndėrtuar edhe zyra e parė nė formėn e njė ‘tubi aerodinamik’, me ēati prej xhami dhe njė dritare tė madhe transparente qė pėrshkon tė gjithė strukturėn.

Projekti ėshtė bėrė nga njė studio arkitekture spanjolle, Selgas Cano, qė ka vendosur t’u ofrojė punonjėsve tė saj njė mjedis komplet nė natyrė. Pėrveē pamjes sė bukur, materialet transparente dhe struktura tė japin mundėsinė e kursimit tė energjisė, duke shfrytėzuar sa mė shumė dritėn n atyrale gjatė ditės.

Zyra ėshtė konceptuar nė 2006, dhe ėshtė pėrmirėsuar me kalimin e viteve deri nė fazėn pėrfundimtare. Struktura ėshtė menduar si njė bunker gjysėm i zhytur, duke siguruar edhe njė izolim termik.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com