Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Kė​to​ janė​​ bukuroshet me foto marramendė​se nga Nju Jorku! :O (Foto)+16

Kė​to​ janė​​ bukuroshet me foto marramendė​se nga Nju Jorku! :O (Foto)+16
Publikuar: 29/03/16; 00:38

Japonezja Mar Shirasuna ( Instagram.com/Mamudsny) ka realizuar njė set fotografik me disa modele tė cilat kanė pozuar nė pikat mė tė larta tė ndėrtesave tė Nju Jorkut, shkruan AskMen.

Projektin e ka quajtur “Bukuroshet dhe Nju Jorku”, ndėrsa modelet kanė shumė pak rroba veshur, ose asgjė nė disa raste.

Qėllimi i projektit tė Shirasunas nuk ka qenė tė vihen nė pah linjat e modeleve, por bukuria e qytetit tė Nju Jorkut, trasmeton Puhia.

Ajo tha se ideja erdhi pasi po kėrkonte dėshmpėrimisht tė gjente njė mėnyrė tė re pėr tė treguar bukurinė e “qytetit qė nuk fle kurrė”.


/AskMen/Puhia
Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com