Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Ky ėshtė fotosesioni super-seksi i Pamela Anderson! (Foto)

Ky ėshtė fotosesioni super-seksi i Pamela Anderson! (Foto)
Publikuar: 22/03/16; 08:53

Pamela Anderson nuk ka qenė nė qendėr tė vėmendjes kohėt e fundit. Megjithatė ajo duket se do tė bėjė njė rikthim tė fuqishėm ndėrsa ėshtė bėrė fytyra e njė marke tė njohur mode Missguided.

Ajo nė njė njoftim tė papritur pėr media ka bėrė tė ditur se do tė jetė fytyra e njė nga markave mė tė njohura pėr rroba pėr sezonin pranverė-verė tė vitit 2016.

Ish ylli i Baywatch ka postuar edhe disa fotografi qė ka realizuar pėr kėtė markė ku shihet akoma nė formė shumė tė mirė trupore, forma kėto pėr tė cilat ajo edhe njihet.

48 vjeēarja ka treguar trupin e saj tė tonifikuar nė njė set fotografish ku shfaqet me disa fustane tė ngushtė duke ekspozuar kėshtu disa pjesė tė trupit.

Edhe vetė kjo markė ka njoftuar se Pamela Anderson ėshtė fytyra e re prezantuese pėr ta, ndėrsa pėr kėtė rikthim tė Anderson nuk munguan reagimet nga mė tė ndryshmet tė fansave.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com