Ditë e hėnė , 19 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Ekspozita ndėrkombėtare e Tatuazheve nė Sidney (Foto)

Ekspozita ndėrkombėtare e Tatuazheve nė Sidney (Foto)
Publikuar: 15/03/16; 09:04

Dashamirėsit e tatuazheve u mblodhėn nė Sidnej tė Australisė pėr ekspozitėn mė tė madhe tė artit trupor qė quhet “Ekspozita Ndėrkombėtare e Tatuazheve” dhe qė u mbajt nga 11-13 mars.

Mė shumė se 10 000 persona morėn pjesė nė kėtė event. “Artistėt janė shumė tė lumtur qė mund tė punojnė me mijėra persona dhe t’i tregojnė talentin e tyre njerėzve qė nuk kanė mundėsi ta shohin”, thotė menaxherja e marketingut tė ekspozitės, Rhiannon Kennedy.

Ajo shton se ky event po rritet nga viti nė vit dhe njerėzit po e vlerėsojnė artin e shpalosur aty.

Vitin e ardhshėm, ekspozita do tė kthehet nė Sidnej nga data 17 deri nė 19 mars.Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com