Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Gigi Hadid, padyshim qė ėshtė njė modele e zjarrtė :O (Foto/Video)

Gigi Hadid, padyshim qė ėshtė njė modele e zjarrtė :O (Foto/Video)
Publikuar: 22/02/16; 09:38

Bukuroshja Gigi Hadid ėshtė shfaqur nė bikini qė pozoi sė fundmi pėr “Sports Illustrated”. 20-vjeēarja qė del me rroba banje pėr numrin e bikinit, u fotografua nga Yu Tsai nė ishullin e Tahitit.

Padyshim qė duket si parajsė ndėrsa modelja tregon linjat e saj nė plazhin tropikal. “Sports Illustrated” postoi katėr video tė Gigi-t tė quajtura “Behind the Tanlines”, “Intimates”, “Uncovered” and “On set”.

Ēdo klip shfaq modelen e nxirė qė tregon si ajo punon me kamerėn. Ajo pozon nė ujin e kristaltė tė plazhit, ndėrsa flokėt e saj bionde valėviten nė shpatullat e saj.


Gigi Hadid Uncovered Swimsuit 2016  Photo Video Sports Illustrated Puhia

Gigi Hadid Uncovered Swimsuit 2016  Photo Video Sports Illustrated Puhia

Gigi Hadid Uncovered Swimsuit 2016  Photo Video Sports Illustrated

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com