Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ A e dini se qeni me syze ka 85.000 ndjekės nė Instagram?!

A e dini se qeni me syze ka 85.000 ndjekės nė Instagram?!
Publikuar: 16/02/16; 08:58

Njė qen i vogėl ka pushtuar zemrat e pėrdoruesve tė internetit me pozat e tij. Toby, qė ka rreth 85.000 ndjekės nė Instagram, pozon me veshje dhe kapele tė ndryshme, por gjėja qė nuk ndryshon nė fotot e tij janė njė palė syze tė zeza.

Pronari i tij, Joyce Chen, nga Vankuveri i Kanadasė, thotė se gjithēka ka nisur si shaka: “Isha nė kafe njė ditė tė bukur me diell. Toby ishte ulur pranė meje dhe i vura syzet e mia. Ndryshe nga qentė e tjerė qė tundin menjėherė kokėn pėr t’i hequr ato, Toby nuk lėvizi fare. I bėra njė foto dhe e postova nė internet. Pati shumė sukses”.

“E kuptova shumė shpejt qė Toby ishte fotozhenik dhe nisa t’i bėja foto ēdo ditė”, shton pronari i qenit.

@Toby_LittleDude

Toby_Littledude ka mė shumė se 82 mijė ndjekės nė Instagram dhe ėshtė marrė pėr reklama nga marka si Dyson, Daniel Wellington dhe Sudio Sweden.

/DailyMail/Puhia
Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com