Ditë e hėnė , 19 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Ja kjo ėshtė dasma nė mes tė luftės ;) (Foto)

Ja kjo ėshtė dasma nė mes tė luftės ;) (Foto)
Publikuar: 10/02/16; 09:37

Homs mund tė jetė njė dėshmi e gjallė e shkatėrrimit nga lufta civile nė Siri. Qyteti, 100 milje nė veri tė kryeqytetit Damask, njėherė e njė kohė ka qėnė vendi i tretė mė i madh i Sirisė, me njė popullsi prej 600 mijė banorėsh.

Por megjithatė, nė 2011 Homs u bė qendra e kryengritėsve rebelė, dhe u godit shpesh nga armatimi i forcave qeveritare. Betejat pasuese pothuajse e shkatėrruan Homs duke e lėnė gėrmadha.

Pavarėsisht shkatėrrimit, jeta e zakonshme vazhdon, nė njė pjesė tė saj tė paktėn. Mė 5 shkurt Nada Merhi, 18 vjeēe dhe Hassan Youssef, 27, bėn fotot e tyre tė dasmės nė rrėnojat e qytetit. Joseph Eid, njė fotograf i AFP-sė, ka shoqėruar ēiftin dhe fotografin e tyre Jafar Meray pėr tė bėrė setin e fotove. Eid thotė se Meray dėshironte t’i tregonte “se jeta ėshtė mė e fortė se vdekja”.

Megjithatė kjo nuk ėshtė dasma e parė qė ka pėrdorur rrėnojat e Homs si sfond fotosh. Meray kishte fotografuar dhe njė tjetėr ēift vitin e kaluar. Nė faqen e tij nė Facebook, ai shpjegon se fotografitė janė provė se “jeta vazhdon, nė heshtje”.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com