Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ 15-vjeēari qė luan nė piano pa duar! (Foto/Video)

15-vjeēari qė luan nė piano pa duar!  (Foto/Video)
Publikuar: 08/02/16; 10:07

Njė adoleshent ka treguar aftėsitė e tij tė jashtėzakonshme nė piano, edhe pse nuk ka duar.

Alexey Romanov, i cili jeton nė Rusi nisi tė mėsonte vetė si tė luante nė piano dy vite mė parė dhe kėtė e bėri thjesht duke dėgjuar si tingėllonin akordet.

Pasi mėsoi gjėrat bazė, ai nisi tė praktikonte ēdo ditė si tė luante dhe kėtė e ka bėrė me ndihmėn e disa miqve tė tij. Tashmė ai ėshtė bėrė njė mjeshtėr i pianos.

Ai ėshtė kapur nė kamera kohėt e fundit duke luajtur nė piano dhe pėr kėtė talent tė tij ėshtė vlerėsuar pozitivisht.

15-vjeēari ka deklaruar se e donte shumė muzikėn dhe sa mė shumė e dėgjonte atė aq mė shumė i shtohej dėshira pėr tė luajtur nė piano.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com