Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Njė vjeēarja qė rrėshqet me “snowboard” :O (Video)

Njė vjeēarja qė rrėshqet me “snowboard” :O (Video)
Publikuar: 04/02/16; 09:28

Teknologjia dhe interneti na mundėsojnė imazhe tė tė gjitha llojeve tė cilat bėjnė xhiron e botės nė vetėm pak sekonda. I tillė ėshtė rasti i vogėlushes Sloan Henderson, e cila edhe pse vetėm 14-muajshe ėshtė nė gjendje qė tė rrėshqasė mbi borė me “snowboard”.

Prindėrit e Sloan, Keti dhe Zakaria Henderson, e ēuan vogėlushen e tyre nė Park City Mountain vetėm pak ditė pas hedhjes sė hapave tė parė tė saj, ku u duk shumė e familjarizuar me “snowboard”-in.

“Jemi shumė krenarė pėr tė. Jam pak xheloze sepse unė nuk kam mundur tė ambientohem me botėn e sportit kaq shpejt”, thotė nėna e vogėlushes.

Ketie Henderson mė pas deklaroi se dėshiron qė vajza e saj tė argėtohet nė ajėr tė pastėr dhe jo tė qėndrojė e fiksuar pas njė iPad-i apo televizori.

/DailyMail/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com