Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Ja cili ishte trendi i veshjeve i vitit 2015

Ja cili ishte trendi i veshjeve i vitit 2015
Publikuar: 18/12/15; 11:53

Viti 2015 pati shumė pėr tė thėnė edhe nė fushėn e modės. Janė shumė element qė bėnė bujė kėtė vit e qė janė cilėsuar si pjesė e trendit 2015.

Meqenėse jemi nė stinėn e dimrit, palltot mė tė dėshiruara janė ato “oversize”, gjithashtu edhe palltot e gjata janė nė modė, nuk qėndrojnė pas edhe ato me ngjyrė.

Thekėt kanė qenė gjithmonė nė modė gjatė 2015-ės edhe si veshje edhe si aksesor. Sa i pėrket kėpucėve, ato me gomė tė trashė, kanė pėrfaqėsuar njė trend mjaft tė madh.


Ndėrkohė, aksesorėt kanė qenė tė shumėllojshėm. Kapelet janė pėrdorur shumė. Syzet, si edhe ēantat e vogla, por edhe ēantat e mėdha, pellushi gjithashtu edhe si veshje edhe si aksesor.

Pėr make-up Kylie Jenner ka qenė nė qendėr tė vėmendjes. Ndėrsa modeli i flokėve tė Adele ėshtė mė i komentuari i momentit.

/HarpersBazaar/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com