Ditë e hėnė , 19 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Ja si duket Madridi kur “pushtohet” nga ​Babagjyshėt! (Foto)

Ja si duket Madridi kur “pushtohet” nga ​Babagjyshėt! (Foto)
Publikuar: 14/12/15; 11:38

Mė shumė se 10 mijė babagjyshė “pushtuan” Madridin mėngjesin e sė shtunės, trasmeton Puhia.

Rreth stadiumit “Santiago Bernabeu” tė zinte syri vetėm njerėz me kostume tė kuqe, nė pėrpjekje pėr tė thyer rekordin e vrapimit tė Santa Klausėve nė rrugėt e kryeqytetit spanjoll.

Babagjyshėt qė morėn pjesė nė vrapim ishin mė shumė se dyfishi i vitit tė kaluar dhe thyen rekordin e njerėzve tė veshur si Santa Klaus nė njė garė tė vetme.

Nė kėtė garė ishin tė pranishėm edhe rreth 1000 fėmijė, tė cilėt garuan nė kategorinė e elfėve. Ēdo garues pagoi 12 euro pėr tė qenė pjesė e aktivitetit dhe fitimet shkuan tė gjitha pėr Fondacionin e Sklerozės sė Shumėfishtė.

/AFP/Puhia
Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com