Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Sidrita edhe nė “Charity Christmas Ball 2015” nė Bullgari :)

Sidrita edhe nė “Charity Christmas Ball 2015” nė Bullgari :)
Publikuar: 07/12/15; 11:42

Ditė mė parė ajo ishte edhe nė Hotel "Мираж" nė qytetin e Burgas tė Bullgarisė, ku u mbajt “Charity Christmas Ball 2015”.

Nė kėtė ballo ishte e ftuara speciale e kėti iventi madhėshtorė: Sidrita Sadikaj nga Kosova. Labarum kishte pėrgaditur koleksione tė fustanėve pėr modele tė cilat sfiluan pothuaj gjatė gjithė natės. Pas sfilates tė gjithė fustanėt u shiten dhe parate e mbledhura ju dėrguan bamirėsis.

Sidrita ishte tejet e pėrgėzuar pėr kėtė gjest tė tillė dhe pėr njė ivent madhėshtorė. Ajo fustanin ie kishte dizajnuar dhe qepur tek Yordan Bacvarov.

Shpresojmė qė Sidrita tė mos ndalėt me kaq...

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com