Ditë e hėnė , 19 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Sidrita Sadikaj “Albania & Kosovo” festoi diten e Pavarėsisė nė Taiwan (Foto)

Sidrita Sadikaj “Albania & Kosovo” festoi diten e Pavarėsisė nė Taiwan (Foto)
Publikuar: 30/11/15; 11:17

Nė Taiwan ėshtė mbajtu gara ndėrkombetare: Charity Queen of One Power International 2015 Taiwan

Bukuroshja Kosovare Sidrita Sadikaj, shprehet e lumtur pėr pjesėmarrjen e saj nė kėtė garė tė madhe. Ajo ėshtė e lumtur edhe pėr paraqitjen e saj mė shirit: Albania duke u shfaqur me flamur tė Kosovės, pikėrisht nė ditėn e 28 nėntorit ditės sė pavarsisė sė Shqipėrisė, trasmeton Puhia.

Nė cdo gare ka fitues e ndonjeherė edhe pjesėmarrės. Ajo u shpreh: Pjesmarrja dhe paraqitja ime "Albania & Kosova" do tė mbetet kujtim i mirė pėr mua.

Besoj se fati do te me pėrcjellė nė gara tjera ndėrkombėtare, dhe do kthehem triumfuese nė vendin tim.

Jam e lumtur me shoqet e mia tė shteve tė ndryshme tė botes(Miss Italy, Slovenia, Macedoniq, Lithuania, Romani, Moldova, Poland, etj) qė u bashkuan me mua pėr tė festuar ditėn e pavarėsisė sė Kombit Shqiptarė. Kjo ishte porosia ime nė cdo interviste qe kamė bėrė "NE JEMI NJE", ėshtė shprehur Sidrita pėr portalin Puhia

/Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com