Ditë e hėnė , 19 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Ja si duket kur xhirimet e dasmės ia besoni qenit?! (Video)

Ja si duket kur xhirimet e dasmės ia besoni qenit?! (Video)
Publikuar: 27/11/15; 10:32

T’i besosh qenit pėr tė filmuar dasmėn tuaj, mund tė mos jetė ide shumė e mirė, por njė ēift nga Nashville sapo ka a bėrė kėtė gjė dhe rezultatet jan sa tė bukura, aq edhe tė veēanta, trasmeton Puhia.

Josh Burnette dhe gruaja e tij, Addie i besuan qenit tė tyre Ryder pėr tė kapur momentet mė speciale gjatė ceremonisė sė tyre nė njė mal nė Tenesi.

Video ėshtė publikuar nė YouTube me pėrshkrimin: “Ishte ftohte dhe magjepsėse. Qeni ynė, Ryder, kėmbėnguli qė tė filmonte dasmėn dhe ne u pajtuam”.

Ēifti i kishin vėnė njė GoPro qenit tė tyre i cili fillon filmimet qė nga mėngjesi kur nusja fillon e pėrgatitet e deri kur tė gjithė kthehen nė shtėpi pas ceremonisė dhe nusja tregon unazėn e martesės.

/SHQIP/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com