Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Ja kush ė​shtė​ vajza me kėmbėt mė tė gjata nė SHBA?!

Ja kush ė​shtė​ vajza me kėmbėt mė tė gjata nė SHBA?!
Publikuar: 25/11/15; 09:34

Njė 22-vjeēare nga Kalifornia beson se ka kėmbėt mė tė gjata nė Amerikė dhe derisa po jep mė tė mirėn pėr tė ndėrtuar njė karrierė si modele, ėshtė refuzuar nga disa agjenci pėr faktin se ajo ėshtė shumė e gjatė.

Chase Kennedy ėshtė e gjatė rreth 1.96 metra, ndėrsa kėmbėt i ka tė gjata rreth 1.3 metra, me pak fjalė vetėm 2 centimetra larg rekordit botėror. Por, Chase kėrkon qė tė jetė vajza me kėmbėt mė tė gjata nė Amerikė, duke sfiduar mbajtėsen e kėtij titulli Holly Burt qė ka kėmbėt rreth 1.25 metra.

“Jam krenare pėr kėmbėt e mija dhe nuk do doja tė isha ndryshe. Besoj se unė jam vajza me kėmbėt mė tė gjata nė Amerike. Kur shikova Hollyn nė televizor u mėrzita sepse mendova se ajo kishte kėmbėt mė tė gjata se unė dhe asnjėherė nuk do tė mund ta marr kėtė ēmim”, tha Chase.

22-vjeēarja aktualisht ėshtė nė njė lidhje me njė djal tė quajtur Jason i cili ėshtė 1.93 metra i gjatė, por ka thėnė se nė tė kalurėn meshkujt frikėsoheshin prej saj.

Impressive length: The 22-year-old's legs measure 51 inches and are only 0.9 inches off the world record

“E ndjeja qė meshkujt frikėsosheshin nga gjatėsia ime dhe ishte e vėshtirė tė gjeje dikė mė tė gjatė. Nė gjimnaz ka qenė e pamundur tė kisha njė lidhje sepse isha mė e gjatė se tė gjithė djemtė e tjerė. Unė pėlqej djem mė tė gjatė, por pranoj tė jenė edhe disa centimetra mė tė shkurtėr, por jo mė poshtė se 1.86 metra”, thotė ajo.

Close call: Chase's 51 inch legs trump former record holder Holly Burt's legs, which measure an impressive 49.5 inches

Chase e pranon qė si fėmijė ka duruar shumė tallje dhe pėrbuzje nga njerėzit duke e quajtur mė sė shpeshti “gjirafė”.

Who would have thought? Chase, who lives in California, said she has been turned away from modeling agencies because she is too tall
/DailyMail/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com