Ditë e hėnė , 19 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Vajza Kosovare nė “Mbretėresha e Bamirėsisė Shqiptare 2015” nė Taiwan ;)

Vajza Kosovare nė “Mbretėresha e Bamirėsisė Shqiptare 2015” nė Taiwan ;)
Publikuar: 20/11/15; 11:39

Nė Taiwan ka filluar gara ndėrkombėtare e bukurise: Charity Queen of One Power International 2015.

Nė mesin e 85 Mbretėreshave tė Bamirėsisė sė Botės ėshtė dhe bukuroshja, Sidrita Sadikaj "Mbreteresha e Bamirėsise sė Kosovės" e cila kėsaj radhe do tė pėrfaqėsojė kombin Shqiptarė nė atė pjesė tė Azisė, trasmeton Puhia.

Ēdo ditė vazhdojnė aktivitete tė ndryshme bamirėsie nė vende tė ndryshme tė Taiwanit. Sidrita do tė mbajė shiritin "Albania" nė gjoksin e saj dhe pranė flamurin e shtetit mė tė ri nė botė, flamurin Kosovarė "Ne JEMI NJĖ" ka cituar ajo nė rrjetet sociale.

Sidrita gjthashtu ėshtė shprehur me komentin e saj: Femrat shqiptare janė tė bukura dhe shumė intelegjente ;)

/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com