Ditë e hėnė , 19 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Demi Lovato sjellė njė performasė tė fuqishme tė kėngės “Hello” nga Adele (Foto/Video)

Demi Lovato sjellė njė performasė tė fuqishme tė kėngės “Hello” nga Adele (Foto/Video)
Publikuar: 16/11/15; 08:34

Pėrderisa kthimi epik i Adeles nė muzikė ka inspiruar shumė pėr tė provuar mundėsit e tyre nė “mbulimin” e hitit tė saj masiv “Hello”, vetėm disa mbulime kanė arritur tė qėndrojnė – njė studente e re Koreane, Rita Ora, Joe Jonas dhe tani ndoshta njė nga mė impresivet deri mė tani: Demi Lovato, trasmeton Puhia.

Gjatė setit tė saj nė KISS FM “Fall Ball in Seattle”, e “Mira pėr Verė” kėngėtarja ka dėshmuar mundsitė e saj pėr tė qenė nė tė njejtin nivel me Adele, pėrderisa ajo kėndon secilėn pjesė tė kėngės “Hello”, notė pėr notė. Edhe pse kėngėt e saj origjinale ndonjėherė punėsojnė ndihmėn e auto-melodisė dhe produksion tė rėndė, zėrat e gjallė tė ish Disney, qartė mund ta mbajnė tė tyren.

Puhia: Turrneu i bashkuar i Lovatos me Nick Jonas, Future Now, ka shpėrthyer nė Qershor-dhe ne po mbajmė gishtat tonė tė kryqėzuar pėr mė shumė shfaqje tė tilla si kjo:

/Harper's Bazaar/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com