Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Nga Vushtria nė Amerikė pėr unaza dhe ēanta: “Clash of the vampires”

Nga Vushtria nė Amerikė pėr unaza dhe ēanta: “Clash of the vampires”
Publikuar: 09/11/15; 10:28

I diplomuar nė fashion design dhe ku shquhet si i pari designer i ēantave nė Kosovė dhe Shqipėri, ėshtė Xhavit Novolani dhe ata qė pėlqejnė lėkurėn dhe prodhimet e saj e njohin mirė.

Ai gjithashtu ėshtė kreator i unazave prej argjendi dhe gurė tė ēmuar tė serive tė limituara. Puna pėr kėto unaza kėrkon shumė kohė dhe produkti ėshtė njė veēanti qė nuk e gjen tė dyfishuar si prodhimet nė seri.

Talenti kosovar ėshtė ftuar tani nga shtėpia e prodhimit tė serialit tė famshėm amerikan “Clash of the vampires” pėr tė realizuar unazat qė personazhet e filmit do tė pėrdorin nė seritė e reja.

Xhavit Novolani do tė krijojė gjithashtu edhe ēantat dhe aksesorėt e tjerė pėr kėtė film tė njohur botėrisht.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com