Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Gigi Hadid edhe nė “Victoria Secret Fashion Show”! (Foto/Video)

Gigi Hadid edhe nė “Victoria Secret Fashion Show”! (Foto/Video)
Publikuar: 31/10/15; 11:55

Njė ėndėrr qė bėhet realitet pėr Gigi Hadid. 20-vjeēarja njoftoi tė enjten se do tė jetė nė pasarelė muajin e ardhshėm nė “Victoria Secret Fashion Show”.

Kompania e tė brendshmeve tė femrave gjithashtu konfirmoi lajmin duke publikuar edhe njė video nė Instagram, nė momentin kur Hadid merr ftesėn.

Pasi bėn njė ecje tė shkurtėr nė pasarelėn e improvizuar, drejtuesi i jurisė i thotė asaj: “Ēfarė do tė bėsh mė 9 dhe 10 nėntor?.

“Nuk e di”, pėrgjigjet Gigi. “Pse nuk vjen tė na bashkohesh?, e pyet pėrsėri burri. “Vėrtetė”, pėrgjigjet Gigi, qė bie nė gjunjė nga gėzimi.

“Victoria Secret” nė video shtoi edhe pėrshkrimin: “Ne i pėlqejmė surprizat... dhe sapo i bėmė njė tė madhe Gigi Hadid nė audicionin e sotėm. Shihemi nė pasarelė, Gigi!”.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com