Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Transformimi i yjeve me ndėrhyrje estetike! (Foto/Video)

Transformimi i yjeve me ndėrhyrje estetike! (Foto/Video)
Publikuar: 28/10/15; 10:20

Ato, nė tė shumtėn e rasteve janė modele qė frymėzojnė e qė pėrcaktojnė trendin e shoqėrisė. Personazhet publike apo yjet e showbizz-it janė gjithmonė tė kujdesshėm pėr t’u prezantuar sa mė bukur. Por, ēfarė mendojnė ata pėr ndėrhyrjet kirurgjikale estetike?

Naomi Campbell

“Ėshtė normale pėr ata, qė bėjnė ndėrhyrje pėr t’u ndjerė mirė me veten e tyre, e jo pėr t’u pėlqyer tė tjerėve” - Harper’s Bazaar, mars 2012.

Kylie Jenner

“Ju qė mė keni ndjekur qė kur isha 9 vjeē, e keni parė qė fytyra ime po ndryshon. Tashmė unė di tė bėj ‘make up’, konturin dhe gjithēka. Nuk kam bėrė ndėrhyrje kirurgjikale, nuk do tė them kurrė jo, por nuk i dėshiroj tani. Pėr momentin kam fryrė vetėm buzėt” - Cosmopolitan, janar 2015.

Gwyneth Paltrow

“Unė pėrdor produkte organike, por bėj edhe lazer. Kam provuar ndoshta ēdo gjė. Ndoshta do tė jem e frikėsuar pėr t’iu nėnshtruar ndėrhyrjeve kirurgjikale, por flisni me mua kur tė jem 50-vjeēare. Do tė provoj diēka” - Harper’s Bazaar, maj 2013.

Julia Roberts

“Fytyra juaj tregon njė histori dhe ajo nuk duhet tė jetė historia e rrugės tuaj pėr nė zyrėn e doktorit” - Elle, gusht 2010.

Sofia Vergara

“Pse jo? Dua tė them jo ende, por ndoshta unė do tė bėj qeskat poshtė syve kur tė arrij moshėn 50 vjeē. Do tė shikoj pėr ēfarė do tė kem nevojė, por nuk mund tė them jo” - Redbook, gusht 2014.

Lisa Kudrow

“Unė bėra njė ndėrhyrje nė hundė pėrpara se tė shkoja te njė shkollė e re. Ishte njė ndryshim shumė, shumė i mirė” - The Saturday Evening Post.


/TCH/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com