Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Prishtina Fashion Night 2015, Istanbul Dantel (Foto/Video)

Prishtina Fashion Night 2015, Istanbul Dantel (Foto/Video)
Publikuar: 22/10/15; 10:57

Prishtina Fashion Night 2015 Istanbul Dantel kėsaj radhe do tė vije nė fund tė muajit tetor, ku kanė mbetur edhe pak ditė pėr mbajtjen e organizimit tė tij, transmeton Puhia.

Prishtina Fashion Night 2015 Istanbul Dantel ėshtė edicioni i 7-tė i cili kėtė herė vjen me koleksionet vjeshte-dimer 2015/16, ku do tė shpalosim kreacijonet e tyne 15 pjesemarrės:

 • Shtepia e Modes “Tabja”
 • Fashion Designer Valon
 • Buna (Havere Bunjaku)
 • Shtepia e Modes Blini
 • Lumnije Krasniqi –LK Fashion
 • V&K Fashion Designer
 • Violeta Gruda
 • Flutura Dedinja
 • Vlora Mustafa
 • Shema Sahiti
 • Pajtim Raci
 • Albulena Haliti
 • Etnik Shala
 • Snake Steve modify by Afrim Islami
 • Krienko Jeans
 • S-Sprint

Prishtina Fashion Night 2015 (vjeshte-dimer) Istanbul Dantel ndahet nė dy pjesė, pjesa e parė kategorizohet me veshjet Vello Shtepia tė modes dhe tė pėrditshme tė cilat janė marka/brende tė njohura nė trekun e Kosovės (19:30), kurse pjesa e dytė ėshtė vetem me dizajnera (20:45).

Si ēdo herė edhe kėtė organizim do ta relizoj: B Models dhe IB Events, ku do tė transmetohet nga KTV.

Pėrgaditja pėr organizim ėshtė duke u afruar, ku pritet vetėm edhe realizimi i saj ku do tė jetė njė skene gjigante e kompletuar nga kompania me prestigjioze “Bavaria” nė bashkpunim me dekorimin dhe gjithė organizimin e skenes nga “Finese”. Modelet si ēdo herė do jenė nga kompania “B Models” po s’do ti anashkalojmė edhe 6 modele nga vendet e ndryshme tė botės.

Prishtina Fashion Night 2015 (vjeshte-dimer) Istanbul Dantel fillon me datėn 30 tetor nė ora 19:30 nė Golden Restaurant. /Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com