Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Ja kjo ėshtė dasma 27 milionė EUR e Kim Kardashian tė Kinės! (Foto/Video)

Ja kjo ėshtė dasma 27 milionė EUR e Kim Kardashian tė Kinės! (Foto/Video)
Publikuar: 19/10/15; 12:03

Aktorja, kėngėtarja, dhe modelja Angelababy, e quajtur ndryshe Kim Kardashiani i Kinės ėshtė martuar me tė fejuarin e saj, aktorin Huang Xiaoming nė njė ceremoni superluksoze me vlerė rreth 27 milionė euro, ku pėrfshihej njė tortė gjigante prej 10 katesh, njė kėshtjellė holografike, fustani ‘Dior’ etj.

Dhe dita nuk do tė mund tė quhej e plotė pa 2 mijė tė ftuarit e saj.

26-vjeēarja, e cila e nisi rrugė e modės nė moshėn 14-vjeēare dhe tashmė konsiderohet si njė ndėr yjet aziatikė, u martua me aktorin Xiaoming nė Shangai, javėn e shkuar.

Pėr tė pėrgatitur fustanin e mrekullueshėm tė nusėrisė u deshėn 5 muaj, ndėrsa pėr tortėn 10-katėshe, e cila ishte dizajuar nė mėnyrė tė atillė qė tė dukej si karusel, u desh 1 muaj pėrgatitje, raporton ‘The Telegraph’.

Angelababy and her actor husband Huang Xiaoming pictured with their bridesmaids and groomsmen at their wedding in Shanghai

Personazhet mė tė famshėm aziatikė gjendeshin mes tė ftuarve nė dasmėn qė ka kushtuar 2 herė mė shumė se ajo e Kim Kardashianit tė vėrtetė.

A big  screen shows couple during their  wedding ceremony at the Shanghai Exhibition Center in Shanghai earlier this month

Big names: Chinese actors Tong Dawei (right) Huang Bo (second from right) and Wu Jing (third from right) pose for a photo at the wedding

Big day: Shanghai Exhibition Center was filled with thousands of roses and images of the couple were beamed around their venue

Celebrity: Yang, known as Angelababy, started modelling at 14 and is now, at the age of 26, considered one of Asia's leading stars

The venue was filled with roses and the cake - designed to look like a carousel - is believed to have taken a month to make
/DailyMail/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com