Ditë e hėnė , 19 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ “Playboy”, do tė heqė dorė nga femrat e zhveshura (Foto)

“Playboy”, do tė heqė dorė nga femrat e zhveshura (Foto)
Publikuar: 15/10/15; 10:20

Revista “Playboy” do tė ndalojė sė publikuari foto tė femrave tė zhveshura. Pronarėt e saj amerikan thonė se interneti tashmė ėshtė i mbushur me lakuriqėsi dhe femrat lakuriq nuk pėrbėjnė mė gjė tė re.

Vendimi u mor muajin e kaluar, gjatė njė takimi ku ishte i pranishėm edhe themeluesi i “Playboy” dhe kryeredaktori aktual, Hugh Hefner.

Sipas "New York Times", drejtuesit e revistės se krijuar nė 1953-shin, thonė sė ndryshimet ishin tė nevojshme duke konsideruar rrethanat.

"Kur ēdo akt i imagjinueshėm seksual ėshtė vetėm njė klikim larg, kjo kthehet nė njė praktike tė vjetruar", tha Scott Flanders, shefi ekzekutiv i “Playboy”.

Shitjet e Playboy ka rėnė nga 5.6 milionė nė vitet 1970 deri nė 800 mijė, siē tregojnė shifrat zyrtare. Megjithatė, revista do tė vazhdojė tė shfaqė femra me foto provokuese, edhe pse jo plotėsisht tė zhveshura.


/DailyMail/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com