Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ “Ballon Shqiptare” nė Prishtinė nga Afėrdita dhe Diellza ;) (Foto)

“Ballon Shqiptare” nė Prishtinė nga Afėrdita dhe Diellza ;) (Foto)
Publikuar: 09/10/15; 10:46

Diēka speciale dhe shumė e veēantė do tė sjell muaji nėntor nė Prishtinė. Dy tė bukurat shqiptare, Aferdita Paēarada dhe Diellza Kolgeci, si nė shumė projekte tė tjera, tė cilat kanė rezultuar shumė tė suksesshme, edhe kėsaj radhe janė bėrė bashkė qė vendit tonė dhe gjithė shqiptarisė t'i sjellin diēka tė pa parė ndonjėherė.

Ėshtė fjala pėr "Ballon Shqiptare", projekt ky i ideuar dhe i dizajnuar nga dyshja tejet e suksesshme Afi dhe Dejzi.


Balloja do tė jetė ne javėn e fundit tė nėntorit, konkretisht mė 27 nėntor dhe do tė mbahet ne Swiss Diamond Hotel. Kėtė e ka konfirmuar pėr KultPlus vetė Aferdita Paēarada.

"Ėshtė njė projekt i organizuar pėr herė tė parė nė trojet shqiptare. "Ballo Shqiptare" ėshtė e ideuar dhe dizajnuar nga unė dhe Diellza", ka thėnė Paēarada.


Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com