Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Sidrita, Kosovarja qė bėhet fytyrė e Fashion Show “BOURGAS FASHION LIGHTS” 2016

Sidrita, Kosovarja qė bėhet fytyrė e Fashion Show “BOURGAS FASHION LIGHTS” 2016
Publikuar: 05/10/15; 10:27

Bukuroshja, Sidrita Sadikaj ėshtė vajza Kosovare e cila tash mė ėshtė fytyra zyrtare evenimentit tė madhė botėrorė: Fashion Show “BOURGAS FASHION LIGHTS” 2016.

Ajo njėkohėsisht ėshtė presidente e KSSID-Models. Gjitashtu ėshtė edhe Drejtor Nacional e Garave Ndėrkombėtare tė Bukurisė dhe talenteve pėr fėmijė, trasmeton Puhia.

Yordan Bachverov dhe Desislav Koprovski tė cilėt janė menaxher tė Fashion Show “BOURGAS FASHION LIGHTS” kanė pėrzgjedhur Sidriten si IMAZH i Kosovės.

Puhia.com i urojnė suksese edhe tėtutjeshme Sidritės :)


/Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com