Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Ky ėshtė fustani i nusėrisė, 120-vjeēar i vjetėr! (Foto)

Ky ėshtė fustani i nusėrisė, 120-vjeēar i vjetėr! (Foto)
Publikuar: 25/09/15; 11:23

Njė rimė e vjetėr angleze thotė se nusja duhet tė vesh “diēka tė vjetėr, diēka tė re, diēka tė huazuar dhe diēka blu”, nė dasmėn e saj. Dhe duket se Abigail Kingston pjesėn e vjetėr e ka marrė nė mėnyrė perfekte.

Nė dasmėn e saj nė Pensilvani ajo ishtenusja e 11-tė qė vishte njė fustan dasme 120-vjeēar qė ka kaluar pėr breza tė tėrė nė familjen e saj.

Eastern Pennsylvania native is 11th to wear wedding gown

Nusja e parė qė e ka veshur kėtė fustan ishte Mary Lowry Warren, e cila u martua mė 1895. Nusja e fundit ishte nėna e Abigail, Leslie Kingston e cila u martua mė 1991. Megjithatė fustani nuk ka qėnė pa probleme. Kur e mori Abigail ai ishte zverdhur nė disa pjesė pėr shkak tė vjetėrsisė. Pas 200 orėsh restaurimi, fustani is the ende i vlefshėm pėr tu veshur nė orėn e koktejlit, pasi ishte shumė delikat.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com