Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Bar Rafaeli modelja Izraelite​, i jep fund beqarisė​ ;)

Bar Rafaeli modelja Izraelite​, i jep fund beqarisė​ ;)
Publikuar: 21/09/15; 10:59

Plasin polemikat nė Izrael, pas lajmėrimit se nė 24 shtator Aviacioni Civil, do tė mbyllė hapėsirėn ajrore nga ora 17.00 deri nė 02.00 tė mėngjesit, me rastin e martesės sė modeles Bar Rafaeli me biznesmenin pasanik, Adi Ezra.

Lajmi publikohet nga e pėrditshmja “Haaretz”. Ceremonia martesore do tė mbahet nė njė hotel luksoz nė njė zonė pyjore tė Monte Carmelo. Ceremonia e ēiftit tė njohur izraelit, do tė mbahet sipas njė riti hebraik.

Pėr ruajtjen e sigurisė tė thuajse 500 Vip-ave do tė ketė kudo drone dhe dy helikopterė.

“Paralajmėrohen tė gjithė pėr rrezikun e dhunimit tė urdhrit”, thuhet nė deklaratėn e Aviacionit Civil, e cila ka sjellė reagime tė shumta nė Izrael.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com