Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Selena Gomez: Muzika dhe aktrimi...?! (Foto)

Selena Gomez: Muzika dhe aktrimi...?! (Foto)
Publikuar: 16/09/15; 08:50

Selena Gomez ka thėnė se aktrimi e ka ndihmuar tė zbulojė njė tjetėr perspektivė. Aktorja 23-vjeēare u bė e famshme nė njė moshė tė re, falė rolit tė saj nė programin e Disney Channel, “Barney & Friends”, trasmeton Puhia.com

Karriera e saj vazhdoi me role nė filmat “Spring Breakers” dhe “Rudderless”, por ajo zbuloi vokalin e saj tė mrekullueshėm duke u bėrė njė kėngėtare e kėrkuar nė tregun muzikor.

Selena ėshtė tepėr e lumtur qė u bė e famshme qė nė atė moshė, pasi e ka ndihmuar atė tė bėhet femra qė ėshtė tani.

Puhia.com: “Aktrimi mė dha njė perspektivė tė re dhe mė zhvilloi personalitetin”, ka thėnė ajo pėr revistėn gjermane “Jolie”. Ylli ka shtuar gjithashtu se ėshtė e lumtur qė u largua nga Texas pėr tė jetuar nė Hollywood.


/DailyMail/Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com