Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Femrat me flokė ngjyrė​ gėshtenjė, nga mė tė preferuarat pėr beqarėt ;)

Femrat me flokė ngjyrė​ gėshtenjė, nga mė tė preferuarat pėr beqarėt ;)
Publikuar: 14/09/15; 12:09

Vajzat me flokė gėshtenjė duket se tashmė janė nė krye tė listės sė preferencave nga meshkujt beqarė. Portali Match.com nė njė studim tė tij, thotė se mė sė shumti meshkujt beqarė tashmė nuk janė nė kėrkim tė njė vajze bjonde apo me flokė tė zeza, por vajzat qė preferohen mė shumė nga ta janė ato me ngjyrėn e flokėve gėshtenjė.

Ndėrsa pėrsa i pėrket femrės ideale, meshkujt sė fundmi duket se pėrlqejnė mė shumė ato qė meren me sport, veēanėrish vajzat qė shkojnė shpesh pėr tė notuar pasi sipas tyre ai ėshtė shumė i mirė pėr mbajtjen e trupit nė formė.

Ndėrsa pėrsa i pėrket ngjyrės sė syve dhe prefesionit qė preferohen mė shumė, nė krye tė litės janė vajzat me sy tė kaltėr dhe me profesion infermiere.

Disa nga yjet e Hollywood-it sipas kėsaj faqeje qė mund ti pėrgjigjen tipareve dhe karakteristikave tė tilla janė Megan Fox, Angelina Jolie etj, ndėrsa jashtė listės mbeten Sienna Miller, Cameron Diaz apo Blake Lively.


/Harper's Bazaar/Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com