Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Flokėt, stili i plazhit edhe pėr vjeshtė (Foto)

Flokėt, stili i plazhit edhe pėr vjeshtė (Foto)
Publikuar: 09/09/15; 11:40

Flokėt sensualė nga rrezet e diellit pas plazhit vazhdojnė tė jenė tendencė edhe pėr vjeshtėn. Trendi i verės, i lanēuar nga bukuroshet si Gisele Bundchen dhe Jessica Biel, i dedikuar pėr ato qė dashurojnė flokėt “natyralė”, nuk do tė marrin fund me gushtin. Pėrkundrazi!

Nėse keni flokė natyralė me volum, mjafton tė vendosni pak shkumė voluminoze dhe lėrini tė thahen nė ajėr tė hapur pa i krehur. Mjafton t’i shpupurisni pak me duar dhe do tė keni njė luk natyral dhe onde tė buta.

Ndėrsa pėr flokun e drejtė sekreti ėshtė qė pas dushit tė pėrdorni spraj salin. Krihini dhe formoni njė gėrshet dhe kur tė thahen flokėt lėshojini me kokėn poshtė, dhe hapini me dorė pėr t’i dhėnė volum qė nga rrėnjėt.

Por si tė bėni nė shtėpi njė spraj salin pėr flokėt e pėrsosur? Nė njė gotė ujė tė vakėt, shtoni dy lugė krip deti, dhe kur tė ftohet pėrdoreni mbi flokė.

Por nėse ritmi i ditės nuk ju jep mundėsinė qė flokėt tė thahen nė mėnyrė natyrale, por duhet tė pėrdorni tharėsen, ja ēfarė duhet tė bėni: Thani flokėt me tharėse me kokėn poshte, pasi tė keni pėrdorur shkumėn e flokėve. Sapo tė thahen, pėrhapni sprajin salin me gishta. Duhet tė keni njė mashė pėr flokėt, por pa bėrė kaēurela perfekte. Sekreti ėshtė tė bėni onde tė lehta, duke krijuar njė efekt dhe mė natyral.


/SHQIP/Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com