Ditë e enjte , 22 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Ja si tė​ pėrgatisim shtėpinė pėr njė​ vjeshtė sa mė​ tė mirė​ ;)

Ja si tė​ pėrgatisim shtėpinė pėr njė​ vjeshtė sa mė​ tė mirė​ ;)
Publikuar: 08/09/15; 10:25

Ajri mė i freskėt, ditėt qė shkurtohen, por mbi tė gjitha njė fillim i ri. Kjo ėshtė vjeshta. Kėshtu qė edhe shtėpia duhet tė jetė njė pikėnisje e mirė pėr ndryshimin. Nuk ėshtė e thėnė tė ndėrroni tė gjitha mobiljet, apo tė impenjoheni me ndryshime tė kushtueshme, trasmeton Puhia.com

Nė tė vėrtetė, pėr tė pėrgatitur “folenė” tuaj pėr njė stinė tė re, ėshtė e nevojshme tė ndėrhysh vetėm nė detaje. Perde tė reja, njė mbulesė e re, aksesorėt e kuzhinės dhe njė kėnd relaksi. Pėr tė mos tradhėtuar stilin tuaj, mjafton tė ndiqni fantazinė dhe ndjesitė qė provokon vjeshta me butėsinė e saj.

Dritare me drita magjike

Njė detaj qė bėn gjithmonė ndryshimin, janė pikėrisht perdet. Kėshtu qė, mos i lini pas dore. Nėse nė verė tendenca ėshtė qė t’i pėrshtasim pėr tė patur njė shtėpi mė tė freskėt, nė vjeshtė mund tė tentoni pėr njė efekt mė tė ngrohtė dhe mikėpritės. Do tė ishin perfekt ngjyrat e nuancave qė tė japin atmosferėn e kafeneve pariziene: tonet mė tė forta tė jeshiles, ngjyra e tullės, dhe njė e kuqe antike…

Njė abazhur tė ri

Nė shtėpi ėshtė gjithmonė njė dhomė e preferuar. Zakonisht bėhet fjalė pėr dhomėn e gjumit apo tė kuzhinės. Nė vjeshtė, pėr njė fillim tė shndritshėm pse tė mos zėvendėsoni abazhurėt e dhomės sė preferuar me njė tė ri? Nė treg mud tė gjeni tė tė gjitha llojeve e formave dhe jo shumė tė kushtueshme.

Njė set pėr mėngjesin e ėndrrave

Mėngjesi ėshtė njė moment nga i cili nuk duhet tė heqim dorė, ose tė paktėn kėshtu duhet tė jetė. Mes propozimeve tė vjeshtės, mund tė mendoni edhe t’i dedikoni mė shumė kohė mėngjesit nė familje. Tė ulur, me qetėsinė e nevojshme… dhe me njė set tė ri. Idetė janė tė pafundme, si pėr shembull mbulesė tė re ngrėnieje me ngjyra, pjata dhe filxhanė tė personalizuara, ose stili “vintage”, shishe tė ngjyrosura pėr lėngun e frutave ose qumėshtin.

Mbulesa e krevatit

Vjeshta sjell me vete edhe ajrin e freskėt, sidomos nė mbrėmje. Duke i paraprirė jorganit tė dimrit, mbulesa e krevatit bėhet zgjidhja ideale. Ndėrrimin me njė mbulesė tė re me ndonjė aksesor mė tepėr do ta bėjė mė tė ėmbėl stinėn e re. Ėshtė e rėndėsishme qė ajo tė jetė pėlhurė, e butė dhe me cilėsi.


Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com