Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Mania e VIP-ave qė dobėsohen virtualisht! :O (Foto)

Mania e VIP-ave qė dobėsohen virtualisht! :O (Foto)
Publikuar: 07/09/15; 10:28

Tė kesh njė trup tė hollė pėr tė treguar pėr fansat nė rrjetet sociale kėrkon njė vullnet tė hekurt dhe ushtrime fizike tė pėrditshme. Ose thjesht mund tė shtypni disa butona nė njė aplikacion nė smartphone.

Tashmė ka njė sėrė aplikacionesh tė lira, tė lehtė pėr tu pėrdorur qė manipulojnė automatikisht fotot, pėr ta bėrė personin tė duket mė tė dobėt. Dhe nga kjo mani nuk shpėtojnė as VIP-at.

Por ky aplikacion “skinny filter” lė disa gjurmė qė tregojnė se fotot janė pėrpunuar, dhe kur shpėrndani foto pėr miliona fansa nė Instagram apo Twitter, ka mundėsi qė shumė njerėz ta kuptojnė.


Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com