Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Paraqitja seksi e Rihannės pėr “Dior”! (Foto)

Paraqitja seksi e Rihannės pėr “Dior”! (Foto)
Publikuar: 04/09/15; 10:07

Bukuroshja dhe kėngėtarja nga Barbados: Rihanna, ka shfaqur bukurinė e saj nė njė set tė fotove tė realizuara pėr revistėn e famshme botėrore: “Dior” ;)

Krijuesja e hitit “California King Bed” tregoi vetėbesimin e saj duke shkrepur fotografi seksi derisa kishte tė veshur njė fustan metalik, ka shkruaj DailyMail.

Ylli, e cila po pėrflitet pėr njė romancė tė mundshme me Lewis Hamiltonin, nga Puhia.com, nuk hezitoi qė tė shfaqė edhe kėmbėt e saj gjersa ishte e ulur nė njė karrige.

Kėngėtares i kanė pėlqyer shumė fotografitė e saj sepse menjėherė i postoi ato nė Instagram pėr fansat e saj.

/Puhia.com
Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com