Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Parfumi i ri i Ririt-Rihannės ;) (Foto)

Parfumi i ri i Ririt-Rihannės ;) (Foto)
Publikuar: 02/09/15; 09:57

Kėngėtarja e njohur Rihanna prezantoi parfumin e saj RiRi nė Bruklin tė Nju Jorkut. Kjo ėshtė hera e shtatė qė artistja nga Barbados nxjerr linjėn e saj tė parfumeve duke theksuar se kėtė radhė ajo ka prezantuar veten e saj.

Nga Puhia.com mėsohet se ky parfum i ri i Rihanės ka njė pėrzierje tė aromave tė ndryshme dhe kėtu pėrfshihen ato tė frutit tė pasionit, lules sė portokallit dhe vaniljes sė Madagaskarit. Rihanna, gjatė prezantimit tė fragrancės sė re, shtoi se sa herė qė ndjen aromėn e saj i duket sikur kthehet pas nė kohė deri nė momentet kur krijoi idenė fillestare pėr kėtė parfum. Parfumi RiRi i Rihanės do tė dalė nė shitje gjatė muajit shtator nė dyqanet Macy's dhe ēmimi i tij do tė variojė nga 20 nė 60 dollarė.

Ndėrkaq, Rihanna qė prej 10 vitesh ėshtė nė industrinė e muzikės, tashmė ka nisur punėn pėr albumin e saj tė shtatė pėr tė cilin ajo u shpreh se ėshtė si njė lloj ditari personal, por shtoi se ajo po punon edhe pėr projekte tė tjera, trasmeton Puhia.com

“Ēdo album ėshtė si njė epokė, histori apo kapitull i ri i jetės. Gjithnjė do tė reflektojė atė qė unė jam dhe ku ndodhem nė atė moment. Kėshtu do tė jetė edhe kėtė radhė. Po argėtohem shumė ndėrsa po punoj pėr kėtė album, por muzika nuk ėshtė e vetmja gjė nė jetėn time. Po punoj gjithashtu edhe pėr projekte tė tjera tė cilat mezi pres t’i pėrfundoj”, tha Rihanna.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com